Akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V XR Li-Ion 2x5,0Ah DeWALT [DCH273P2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCH273P2-QW
| Dostawa |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion firmy DeWALT model DCH273P2T, serii XR, w tej wersji z dwoma akumulatorami 5,0Ah, oraz ładowarką wielonapięciową. Całość pakowana jest w praktycznej walizce.
Młotowiertarka wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy; system Perform & Protect zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy.
Młotowiertarka posiada 3 funkcje pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA SDS+ DEWALT [DCH273P2-QW]:
- przeznaczona do wiercenia pod kotwy i mocowania w betonie i w cegle otworów o średnicach od 4 mm do 24 mm,
- kompaktowa, lekka i ergonomiczna konstrukcja zwiększa komfort i ułatwia pracę użytkownika,
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- posiada elektroniczne sprzęgło pozwalające na bezpieczną pracę przy wierceniu zwłaszcza wiertłami o większej średnicy.
- najniższy w swojej klasie poziomom wibracji 6,6 m/s2 zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy narzędziem oraz pozwala na wydłużenie czasu pracy ciągłej operatora,
- zatrzymanie obrotów do lekkiego podkuwania w tynku, ceramice lub murze oraz wyłączenie udaru do wiercenia w drewnie i metalu,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- elektro-pneumatyczny mechanizm udarowy zapewnia wysoką wydajność wiercenia przy kompaktowym rozmiarze,
- jasna wiązka światła LED z funkcją opóźnionego wyłączenia wpływa korzystnie na widoczność pola pracy,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z tylnym uchwytem gumowanym dla lepszej wygody pracy,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w mocny kufer transportowy.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI DEWALT DCH273P2-QW:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- prędkość obr. na biegu jałowym: 0-1100 obr/min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0-4600 ud/min,
- maks. śr. wiercenia w betonie: 24 mm,
- maks. średnica wiercenia [Drewno]: 26 mm,
- maks. średnica wiercenia [Metal]: 13 mm,
- energia udaru (EPTA): 2,1 J,
- wymiary (długość całkowita): 301 x 202 x 85 mm,
- waga (EPTA): 2,5 kg.
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI SDS+ DCH273P2-QW:
- 2 akumulatory Li-Ion XR 5,0 Ah
- ładowarka wielonapięciowa XR
- zaczep do paska
- wielopozycyjna rękojeść boczna
- mocny kufer transportowy
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| energia udaru: | 2,1 J |
| waga z akumulatorem: | 3,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V o pojemności 5,0Ah [DCB184]; ładowarka wielkonapięciowa [DCB115] rękojeść boczna [N112156], ogranicznik głębokości [580787-00], zaczep do paska [N324360], walizka |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4600 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 24 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł 301 x szer 85 x wys 202 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048556504 |
| kraj produkcji: | Republika Czeska |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.95 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
