akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 18V XR, DeWalt [DCH172NT-XJ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCH172NT-XJ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7440 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 18V XR DeWALT DCH172NT-XJ, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, w walizce TStak.
Wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy oraz system tłumienia drgań - AVC zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy.
Młotowiertarka posiada 2 tryby pracy: wiercenie z udarem i bez udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa młotowiertarka SDS+ DeWalt [DCH172NT-XJ]:
- przeznaczona jest do wiercenia otworów w betonie, cegle i murze od 4 mm do 10 mm,
- 2 tryby pracy: wiercenie i wiercenie z udarem,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł,
- posiada bezszczotkowy silnik prądu stałego co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- wyposażona jest w system tłumienia wibracji - AVC, z pływającą rękojeścią główną gwarantującą niski poziomom wibracji: 8,8 m/s2, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy narzędziem oraz pozwala na wydłużenie czasu pracy ciągłej operatora,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- kompaktowa, lekka i ergonomiczna konstrukcja ogranicza zmęczenie operatora podczas długich okresów pracy,
- w tej wersji młotowiertarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, w walizce TStak.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI DEWALT [DCH172NT-XJ]:
- napięcie: 18V XR,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 1,4 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-1060 obr./min,
- częstość udarów: 0-4980 ud./min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 16 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 16 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 10 mm,
- waga (bez akumulatora): 1,8 kg,
- wymiary (D x S x W): 265 x 660 x 175 mm
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ DeWalt [DCH172NT-XJ]:
- uchwyt boczny,
- ogranicznik głębokości,
- zaczep do paska,
- walizka TStak,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 1,4 J |
| waga bez akumulatora: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, ogranicznik głębokości, zaczep do paska, walizka TStak, instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4980 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 0 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1060 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 265 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048743232 |
| system opakowań: | DeWalt TStak |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | nie |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.65 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
