akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion LXT Makita [DHR241Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHR241Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7282 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion Makita model DHR241Z w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie. Maszyna współpracuje z akumulatorowymi typu Li-Ion o napięciu 18V.
Wygodna wzdłużna budowa z zamkniętą rękojeścią, 3 funkcje pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie).
Możliwość ustawienia dłuta w 40 pozycjach, ułatwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie.
AKUMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA MAKITA MODEL DHR241Z:
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- możliwość ustawienia dłuta w 40 pozycjach, ułatwia to pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- elektro-pneumatyczny mechanizm udarowy zapewnia wysoką wydajność wiercenia przy kompaktowym rozmiarze,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z tylnym uchwytem gumowanym dla lepszej wygody pracy,
- zderzak chroni dźwignie trybu pracy oraz obudowę przekładni,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI MAKITA DHR241Z:
- napięcie: 18V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 2,0 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-1200 obr/min,
- częstość udarów: 0-4000 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 20 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 26 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
-
Uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS,
- waga: 3,2 - 4,0 kg,
- wymiary: 417 mm.
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI DHR241Z:
- opakowanie: karton,
- uchwyt boczny [158057-6],
- ogranicznik głębokości [415486-9],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,0 J |
| waga z akumulatorem: | 3,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny [158057-6]; ogranicznik głębokości [324219-0] |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 20 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł 417mm x szer 84mm x wys 219mm mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381661768 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.4 kg |
| długość opakowania: | 44 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
