akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion DeWalt [DCH253N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCH253N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12912 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion firmy DeWALT model DCH253N, z nowej serii XR, w tej wersji bez ładowarki i akumulatorów na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Ergonomiczna budowa dzięki silnikowi ustawionemu w pionie.
Posiada 3 funkcje pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie) - przydatna w każdej firmie do szerokiej palety zastosowań.
Młotowiertarka SDS+ DeWalt model DCH253 z możliwością podkuwania, jest znakomitym narzędziem do wiercenia w betonie pełnym wiertłem w zakresie do 24 mm, oraz do lekkich prac takich jak skuwanie tynku czy kafelek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Cechy akumulatorowej młotowiertarki SDS+ DeWalt model DCH253N:
- przeznaczona do wiercenia otworów o średnicach od 4 do 24 mm pod kotwy w cegle, murze i betonie,
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- najniższy w swojej klasie poziomom wibracji 6,6 m/s2 zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy narzędziem oraz pozwala na wydłużenie czasu pracy ciągłej operatora,
- zatrzymanie obrotów do lekkiego podkuwania w tynku, ceramice lub murze oraz wyłączenie udaru do wiercenia w drewnie i metalu,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- elektro-pneumatyczny mechanizm udarowy zapewnia wysoką wydajność wiercenia przy kompaktowym rozmiarze,
- jasna wiązka światła LED z funkcją opóźnionego wyłączenia wpływa korzystnie na widocznośc pola pracy,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z tylnym uchwytem gumowanym dla lepszej wygody pracy,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, dostarczana w kartonie
PARAMETRY MŁOTowiertarki Dewalt DCH253N-XJ:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obr. na biegu jałowym: 0-1200 obr/min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0-4500 ud/min,
- maks. śr. wiercenia w betonie: 24 mm,
- maks. średnica wiercenia [Drewno]: 26 mm,
- maks. średnica wiercenia [Metal]: 13 mm,
- energia udaru (EPTA): 2,1 J,
- wymiary (długość całkowita): 301 x 202 x 85 mm,
- waga (EPTA): 2,5 kg.
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ DCH253N:
- uchwyt boczny [N112156],
- ogranicznik głębokości [580787-00],
- karton.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,0 J |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna [N112156], ogranicznik głębokości [580787-00], |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4200 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 24 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł 301 x szer 85 x wys 202 mm |
| sprzęgło: | nie |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048439111 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.08 kg |
| długość opakowania: | 33.00 cm |
| szerokość opakowania: | 22.00 cm |
| wysokość opakowania: | 11.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
