akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion DeWalt [DCH133NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCH133NT-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7933 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion firmy DeWALT model DCH133NT, serii XR. W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana jest w systemowej walizce.
Wygodna wzdłużna budowa z zamkniętą rękojeścią, 3 funkcje pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Cechy akumulatorowej młotowiertarki SDS+ DeWalt model DCH133NT:
- przeznaczona do wiercenia w betonie pełnym wiertłem w zakresie do 26 mm, oraz do lekkich prac takich jak skuwanie tynku czy kafelek,
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i podkuwani,
- duża częstotliwość udaru znacznie przyśpiesza pracę nawet większymi średnicami,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- ogranicznik głębokości pozwala na ustawienie pożądanej głębokości wiercenia,
- elektro-pneumatyczny mechanizm udarowy zapewnia wysoką wydajność wiercenia przy kompaktowym rozmiarze,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z tylnym uchwytem gumowanym dla lepszej wygody pracy,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI DEWALT DCH133NT-XJ:
- napięcie: 18V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 2,6 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-1550 obr/min,
- częstość udarów: 0-5680 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 26 mm,
- maksymalna średnica wiercenia wiertłem koronowym: 50 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
- masa: 2.3 kg,
- wymiary (długość, wysokość, szerokość): 383 x 161 x 84 mm.
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ DCH133NT:
- uchwyt boczny [1005896-00],
- ogranicznik głębokości [798846-02],
- walizka [N482081].
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,6 J |
| waga bez akumulatora: | 2,3 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna [1005896-00], ogranicznik głębokości [798846-02], walizka [N482081] |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5680 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1550 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł 383 x szer 84 x wys 161 mm mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048664568 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.14 kg |
| długość opakowania: | 43.30 cm |
| szerokość opakowania: | 12.50 cm |
| wysokość opakowania: | 35.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
