akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion 2x5,0Ah w walizce, Makita [DHR242RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHR242RTJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18462 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Li-Ion Makita DHR242RTJ, na wyposażeniu ładowarka i 2 akumulatory Li-Ion o pojemności 5,0Ah, całość pakowana w skrzyni MakPac typu 4.
Wygodna wzdłużna budowa z zamkniętą rękojeścią, 3 funkcje pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie). Możliwość ustawienia dłuta w 40 pozycjach, ułatwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA MAKITA MODEL DHR242RTJ:
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- możliwość ustawienia dłuta w 40 pozycjach, ułatwia to pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- współpracuje z systemem odsysania pyłu DX06 (wyposażenie opcjonalne),
- przesuwny uchwyt ułatwia wymianę narzędzia,
- wyłącznik elektroniczny umożliwia rozpoczęcie pracy w ściśle określonym punkcie,
- unikalna konstrukcja gumowych połączeń - zmniejsza poziom wibracji docierających do akumulatora,
- zwiększona stabilność wiertła w uchwycie,
- kompaktowa budowa oraz dobre wyważenie zapewnia większą kontrolę i możliwość manewru,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI MAKITA DHR242RTJ:
- napięcie: 18V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 2,0 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-950 obr/min,
- częstość udarów: 0-4700 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 24 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 27 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
-
uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS,
- waga: 3,3 kg,
- wymiary: 328 mm.
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI DHR242RTJ:
- uchwyt boczny: 158057-6,
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- ogranicznik głębokości: 324219-0,
- walizka systemowa makpac typ 4: 821552-6,
- wkład do walizki makpac,
- 2 akumulatory: BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| energia udaru: | 2,0 J |
| waga z akumulatorem: | 3,3 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny: 158057-6, ładowarka DC18RC: 195584-2, ogranicznik głębokości: 324219-0, walizka systemowa makpac typ 4: 821552-6, wkład do walizki makpac, 2 akumulatory: BL1850B (18 V / 5,0 Ah), instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4700 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 24 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 27 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-950 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 328 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381677059 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.75 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
