akumulatorowa lampa robocza LED 360°, 5000 lumenów, 18V Li-lon XR TOOL CONNECT Bluetooth DeWalt [DCL074-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCL074-XJ
1039,70zł brutto
845,28zł netto
1086,80zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10397 pkt. |
Akumulatorowa lampa robocza LED 360°, 18V Li-lon XR firmy DeWalt model DCL074 sterowana za pomocą aplikacji ToolConnect i Bluetooth, równomiernie oświetlająca całe pomieszczenie i cały obszar roboczy. Wersja bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wysoka moc świetlna do 5000 lumenów przy trzech ustawieniach jasności zapewnia optymalny dobór oświetlenia do wykonywanej pracy.
Trwała konstrukcja z wbudowaną kratką ochronną zabezpiecza lampę na placu budowy.
Zainstaluj darmową aplikację systemu Tool Connect™ DeWALT na telefon lub tablet i ZARZĄDZAJ swoimi narzędziami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa lampa robocza LED 18V Li-lon XR TOOL CONNECT DeWalt [DCL074]
- wiązka 360° i precyzyjnie skonstruowany obiektyw ze 150 rowkami zapewnia jasny, równomierny strumień świetlny, który oświetla całą przestrzeń roboczą
- wysoka moc świetlna do 5000 lumenów przy trzech ustawieniach jasności zapewnia optymalny dobór oświetlenia do wykonywanej pracy
- mocowanie do statywu i hak do zawieszenia pozwalają na wszechstronne pozycjonowanie lampy
- sterowanie lampą za pomocą aplikacji ToolConnect i Bluetooth, z możliwością ustawienia natężenia światła oraz harmonogramu włączenia i wyłączenia zasilania, usprawniają pracę
- trwała konstrukcja z wbudowaną kratką ochronną zabezpiecza lampę na placu budowy
- szczelna komora chroni akumulator
- lampa dostarczana jest w kartonie bez akumulatora i ładowarki
Parametry techniczne lampy DeWalt [DCL074]
- zasilanie: akumulatorami 18/54V
- strumień światła: 5000 lumenów
- 3 ustawienia jasności: 1500, 3200 i 5000 lumenów
- współczynnik temperatury barwy CCT: 4000K
- kąt wiązki: 360o
- gwintowane otwory statywowe: 1/4" i 5/8"
- masa 3.8kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| strumień światła: | 5000 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048706169 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.73 kg |
| długość opakowania: | 29.40 cm |
| szerokość opakowania: | 28.60 cm |
| wysokość opakowania: | 33.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
