Akumulatorowa lampa czołowa, 500lm, Head Multi LED, Lena Lighting [334498]
-
Producent:
-
Kod producenta:334498
Stan magazynowy: 8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1009 pkt. |
Akumulatorowa lampa czołowa, 500lm, Head Multi LED, Lena Lighting [334498].
Jest zasilana z wbudowanego akumulatora Li-Pol 1500mAh a jej czas pracy przy trybie high to 2.5 h.
Lampę można włączać ruchem ręki, a dzięki silnemu magnesowi i modułowej konstrukcji łatwo przymocować ją do metalowych powierzchni i traktować jako niezależne źródło światła.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa lampa czołowa, 500lm, Head Multi LED, Lena Lighting [334498]
- lampę czołową Lena Lighting, dzięki wbudowanemu czujnikowi, można włączać za pomocą ruchu ręką,
- lampka jest wyposażona w antypoślizgowy regulowany pasek, dzięki czemu doskonale przylega do skóry lub włosów,
- modularna budowa lampy pozwala na odłączenie części świecącej od paska i używania jej jako niezależnego źródła światła z możliwością przyczepienia do metalowych powierzchni za pomocą wbudowanego silnego magnesu,
PARAMETRY TECHNICZNE LAMPY CZOŁOWEJ, HEAD MULTI LED, LENA LIGHTING [334498]
- typ akumulatora: Li-Po,
- napięcie akumulatora: 3.7 V,
- pojemność akumulatora: 1500 mAh,
- złącze ładowania: usb-c,
- klasa szczelności: IP40,
- źródła światła:
- dioda środkowa - 10W P8 LED (300 lm),
- dwie diody boczne - 5W COB LED (300 lm),
- dioda dolna - 3W COB LED (200 lm), - regulacja jasności: 3 poziomy,
- strumień światła: 60 lub 500 lm,
- temperatura barwowa: 6500 K,
- czas działania:
- tryb high: 2.5 h,
- tryb low: 6 h, - czas ładowania: 4.5 h,
- wymiary: 99 x 50 x 61 mm,
- waga: 150 g,
WYPOSAŻENIE LAMPY CZOŁOWEJ, HEAD MULTI LED, LENA LIGHTING [334498]
- przewód do ładowania (usb-a do usb-c),
- instrukcja obsługi,
Deklaracja zgodności: https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=40918#.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Po |
| napięcie akumulatorów: | 3,7 V |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga kg: | 0.15 kg |
| na wyposażeniu: | przewód do ładowania (usb-a do usb-c), instrukcja obsługi, |
| wymiary: | 99 x 50 x 61 mm |
| klasa ochrony: | 40 IP |
| strumień światła: | 60-500 lm |
| typ żarówki: | COB LED, P8 LED |
| typ baterii : | Li-Po |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5905963334498 |
| kraj produkcji: | Polska |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.19 kg |
| instrukcja obsługi: | https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=41945#.pdf |
| cetyfikaty: | https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=40918#.pdf |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Lena Lighting S.A. ul. Kórnicka 52 63-000 Środa Wielkopolska, Polska e-mail: kontakt@lenalighting.pl tel.: +48 612 860 300 |
