akumulatorowa kosiarka do trawy 53cm, 54V Li-Ion, FLEXVOLT DeWALT [DCMWP500N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMWP500N-XJ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23390 pkt. |
Akumulatorowa kosiarka do trawy bez napędu serii FLEXVOLT firmy DeWALT [DCMWSP550N] z silnikiem bezszczotkowym, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kosiarka pracuje wyłącznie po założeniu akumulatorów 54V XR serii FLEXVOLT.
Kosiarka jest łatwa i wygodna w obsłudze i transporcie, składana rękojeść daje możliwość pionowego przechowywania kosiarki.
Szerokość koszenia 53cm. Regulowana, 6-stopniowa wysokość koszenia w zakresie 25-102mm. Pojemność kosza na trawę 67l. Funkcja mulczowania.
Akumulatorowa kosiarka do trawy bez napędu 54V FLEXVOLT DeWALT [DCMWP500N-XJ]:
- akumulatorowa kosiarka bez napędu serii FLEXVOLT to znakomite rozwiązanie do ogrodów o powierzchni do 1400 m²,
- kosiarka ma 3 funkcje: wyrzut boczny ściętej trawy, zbieranie do kosza oraz mulczowanie,
- posiada mechanizm tnący z podwójnymi ostrzami, zaprojektowany z myślą o wydłużonym czasie pracy i wydajności koszenia,
- dodatkowo podwójne ostrze usprawnia mulczowanie,
- wyposażona jest w bezszczotkowy, cichy silnik o wysokiej wydajności 54V FLEXVOLT,
- posiada elektroniczny pulpit pokazujący informację na temat stanu naładowania akumulatorów,
- ma mocny metalowy korpus,
- wyposażona jest 6-stopniową regulację wysokości koszenia od 25mm do 102mm,
- intuicyjny, łatwy montaż kosza na trawę,
- jest bardzo ergonomiczna posiada składaną rękojeść dla wygody użytkowania i do pionowego przechowywania kosiarki,
- posiada wytrzymałe, amortyzowane, gumowe koła które ułatwiają transport i przechowywanie,
- wygodny w użyciu włącznik z dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym uruchomieniem kosiarki
- kosiarka działa na 1 akumulatorze 54V DEWALT FLEXVOLT (brak na stanie),
- w tej wersji kosiarka dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie,
Najważniejsze cechy nowej serii FlexVolt:
- system FlexVolt oparty został na napięciu roboczym 54V - specjalnym połączeniu 3 modułów w akumulatorze 18V
- akumulatorowe elektronarzędzia FlexVolt są porównywalne do elektronarzędzi sieciowych pod względem wydajności, mocy;
- we wszystkich elektronarzędziach FlexVolt został zastosowany nowoczesny silnik bezszczotkowy serii BL61;
- wszystkie akumulatory serii FlexVolt, o napięciu roboczym 54V można używać w starszych narzędziach akumulatorowych systemu Li-Ion 18V - są kompatybilne, ponieważ akumulatory FlexVolt mają 3 sekcje po 18V,
Parametry akumulatorowej kosiarki DeWALT [DCMWP500N]:
- zasilanie: akumulator FLEXVOLT
- napięcie: 54V,
- szerokość koszenia: 53 cm,
- pojemność kosza: 67 l,
- 6-stopniowa wysokość koszenia: 25-102 mm
- napęd: nie
- materiał obudowy: metal,
- średnica kół przód: 18cm,
- średnica kół tył: 23cm,
W skład zestawu DCMWP500N wchodzą:
- kosz na trawę,
- boczny wyrzut,
- pokrywa wylotu przy mulczowaniu
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 26 kg |
| na wyposażeniu: | kosz na trawę, mulczer |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wysokość koszenia: | 25-102 mm |
| napęd: | tak |
| pojemność kosza: | 67 l |
| liczba pozycji koszenia: | 6 |
| szerokość koszenia: | 53 cm |
| obudowa: | stalowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 1400 m² |
| EAN: | 5035048811047 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | FLEXVOLT 54V/18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 32.00 kg |
| długość opakowania: | 96.20 cm |
| szerokość opakowania: | 60.70 cm |
| wysokość opakowania: | 38.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
