akumulatorowa kompaktowa wiertarko-wkrętarka, M12, M12 BLDDRC-0, Milwaukee [4933499683]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933499683
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4895 pkt. |
Akumulatorowa kompaktowa wiertarko-wkrętarka, M12, M12 BLDDRC-0, Milwaukee [4933499683], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 137 mm zapewniająca dostęp do ciasnych przestrzeni.
40 Nm momentu obrotowego jest doskonałym stosunkiem mocy do rozmiaru.
Narzędzie posiada silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M12, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa kompaktowa wiertarko-wkrętarka, M12, M12 BLDDRC-0, Milwaukee [4933499683]
- niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 137 mm zapewniająca dostęp do ciasnych przestrzeni,
- 40 Nm momentu obrotowego jest doskonałym stosunkiem mocy do rozmiaru,
- wytrzymały uchwyt 10 mm umożliwiający szybką wymianę bitów i stabilne ich trzymanie,
- sprzęgło mechaniczne z 13 ustawieniami momentu obrotowego,
- wiertarko-wkrętarka posiada wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, oraz lampkę LED,
- narzędzie posiada silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M12, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933499683]
- napięcie zasilające: 12V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
-1 bieg: 0-450 obr/min,
-2 bieg: 0-1550 obr/min, - maksymalny moment: 40 Nm,
- uchwyt wiertarski: uchwyt narzędziowy 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
-w drewnie: 40 mm,
-w metalu: 10 mm, - poziom wibracji: 0,9 m/s²,
- poziom mocy akustycznej: 84 dB(A),
- waga z akumulatorem: 0,98 kg.
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933499683]
- hak na pasek,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1 kg |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 40 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1550 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1550 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 137 mm |
| max moment obrotowy : | 40 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 84 dB |
| EAN: | 4058546568474 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M12 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/2024-12-03-4931489247-961015750-01-A--M12-BLDDRC-1-0.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| A M12 Blddrc 1 0 |
