Akumulatorowa kompaktowa szlifierka kątowa, 76mm, 18V XR, 2x1,7AH, COMPACT, DEWALT [DCG430E2T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG430E2T-QW
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16690 pkt. |
Akumulatorowa kompaktowa szlifierka, 76mm, 18V XR, COMPACT, DEWALT [DCG430N-XJ] w tej wersji urządzenie dostarczane jest z 2 akumulatorami i ładowarką dostarczana w walizce T STAK.
Urządzenie jest częścią gamy narzędzi 18V XR® COMPACT i jest o 35% mniejsze od klasycznych akumulatorowych szlifierek kątowych pracujących w systemie 18V XR.
Elektroniczny hamulec szybko zatrzymuje tarczę po zwolnieniu włącznika.
Sprzęgło elektroniczne zmniejsza odrzut w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa kompaktowa szlifierka, 76mm, 18V XR, COMPACT, DEWALT [DCG430N-XJ]
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- urządzenie jest częścią gamy narzędzi 18V XR® COMPACT i jest o 35% mniejsze od klasycznych akumulatorowych szlifierek kątowych pracujących w systemie 18V XR,
- posiada włącznik łopatkowy, chroniący użytkownika przed przypadkowym włączeniem,
- elektroniczny hamulec szybko zatrzymuje tarczę po zwolnieniu włącznika,
- sprzęgło elektroniczne zmniejsza odrzut w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- szlifierka pozwala zmienić obroty cięcia do przodu, lub do tyłu za pomocą naciśnięcia przycisku,
- beznarzędziowa regulacja osłony, pozwala ustawić osłonę dla maksymalnej ochrony bez użycia dodatkowych narzędzi,
- antypoślizgowa, dwukomponentowa obudowa pozwala na pewny chwyt i zapewnia większy komfort pracy,
- w tej wersji urządzenie dostarczane jest z 2 akumulatorami i ładowarką dostarczana w walizce T STAK.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI, DEWALT [DCG430N-XJ]
- napięcie zasilania: 18V,
- prędkość maksymalna bez obciążenia: 20 000 obr/min,
- średnica tarczy: 76 mm,
- grubość tarczy: 3 mm,
- średnica wrzeciona: 10 mm,
- długość wrzeciona: 42,2 mm,
- waga: 1.1 kg.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI, DEWALT [DCG430N-XJ]
- 76 mm tarcza tnąca ścierna,
- 76 mm uniwersalna tarcza tnąca,
- 2x akumulator 18V 1,7Ah,
- walizka T STAK,
- klucz imbusowy.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.7 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 20000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max średnica ściernicy: | 76 mm |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048808498 |
| system opakowań: | DeWalt TStak |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| typ włącznika: | spustowy |
