Akumulatorowa, kompaktowa pilarka taśmowa 18V Li-Ion LXT Makita [DPB184Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPB184Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11621 pkt. |
Akumulatorowa, kompaktowa pilarka taśmowa 18V Li-Ion serii LXT Makita model DPB184Z w tej wersji sprzedawana bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Znakomita pilarka taśmowa wyposażona nowoczesny silniki prądu stałego serii BLDC, oraz elektroniczną regulację prędkości ciecia.
Kompaktowa konstrukcja o długości zaledwie 373 mm i wadze 3,6 kg przeznaczona do cięcia metalu, w tym m.in. prętów gwintowanych i stalowych rur, profili zamkniętych o maksymalnym rozmiarze 51 x 51 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa, kompaktowa pilarka taśmowa 18V Li-Ion serii LXT firmy Makita DPB184Z:
- znakomita pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu, w tym m.in. prętów gwintowanych i stalowych rur,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego nowej generacji BLDC,
- ma regulację prędkości obrotowej spustem włącznika i pokrętłem, oraz elektroniczną kontrolę stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem,
- posiada beznarzędziową wymianę taśmy tnącej, oraz łatwą regulację ustawienia brzeszczotu,
- ma 2 diody led oświetlającą obszar roboczy,
- zakres cięcia do 51 x 51 mm profil zamknięty i 51 mm rura,
- równe i precyzyjne cięcie zostawia powierzchnię idealnie gładką i bez zadziorów,
- zredukowana do minimum ilość iskier wytwarzanych podczas cięcia,
- aluminiowa obudowa poprawia sztywność urządzenia i zapobiega zsuwaniu się ostrza,
- wytrzymała konstrukcja, ergonomiczna rękojeść - wszystko to wpływa na trwałość narzędzia i wygodę pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
parametry techniczne pilarki tarczowej Makita DPB184:
- napięcie znamionowe: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- zakres cięcia:
- profil zamknięty: 51 x 51 mm,
- rura: 51 mm,
- prędkość bez obciążenia: 3,2 m/s (192 m/min),
- wymiary obsługiwanej piły taśmowej: 730 x 13 x 0,5 mm,
- wymiary (długość): 373 mm,
- waga: 3,0 kg.
w skład zestawu DPB184Z wchodzą:
- 1 x pilarka taśmowa DPB184,
- 1 x brzeszczot o długości 730mm, uzębienie: 18 Z/cal, [E-04117],
- 1 x klucz imbusowy [783202-0],
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
do pilarki taśmowej DPB184Z dostępne są piły bezkońcowe:
- E-04101 - Bimetaliczny brzeszczot bezkońcowy, 14 zębów/cal,
- E-04117 - Bimetaliczny brzeszczot bezkońcowy, 18 zębów/cal,
- E-41123 - Bimetaliczny brzeszczot bezkońcowy, 24 zęby/cal,
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 3,6 kg |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot 835mm, 18 Z/cal, [B-40559], klucz imbusowy [783202-0], opakowanie: karton, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 373 mm |
| prędkość brzeszczotu: | 3,2 m/s |
| wymiary taśmy brzeszczotu: | 730 x 13 x 0,5 mm |
| max zakres cięcia : | 51x51mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381721356 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.12 kg |
| długość opakowania: | 37.5 cm |
| szerokość opakowania: | 24.1 cm |
| wysokość opakowania: | 24.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
