akumulatorowa hydrauliczna prasa do kabli, 31mm, 18V, LXT, Makita [DTC303ZK]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTC303ZK
11623,24zł brutto
9449,79zł netto
12952,71zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 116231 pkt. |
Akumulatorowa, hydrauliczna prasa do kabli 18V Makita [DTC303ZK], dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
Zaciskarka do kabli przeznaczona jest do zaciskania końcówek na przewodach elektrycznych o dużej średnicy. Jest wyposażona w funkcję automatycznego powrotu, którą można wyłączyć w razie potrzeby. Dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla obszar roboczy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa prasa hydrauliczna do kabli 18V, 31mm, Makita [DTC303ZK]
- hydrauliczna prasa przeznaczona do zaciskania końcówek na przewodach elektrycznych o dużej średnicy,
- posiada funkcję automatycznego powrotu - siłownik automatycznie cofa się do pierwotnej pozycji po zakończeniu operacji zaciskania,
- funkcję funkcji automatycznego powrotu można wyłączyć,
- w porównaniu z DTC301/DTC302, model ten jest w stanie wykonać operacje zaciskania bez matryc,
- blokada spustu minimalizuje możliwość przypadkowego uruchomienia podczas transportu,
- wbudowane światło LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla obszar roboczy,
- dwukomponentowy, miękki uchwyt umożliwia wygodną pracę,
- prasa do przewodów dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATOROWEJ PRASY DO KABLI 18V MAKITA [DTC303ZK]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- zdolność zaciskania miedzi: 17,5 mm,
- zdolność zaciskania aluminium: 17,5 mm,
- moc wyjściowa: 60 kN,
- długość skoku tłoka: 31,5 mm,
- wymiary (D x S x W): 398 x 81 x 348 mm,
- waga bez akumulatora: 5,0 kg,
- waga z akumulatorem: 5,3 - 5,7 kg.
WYPOSAŻENIE PRASY HYDRAULICZNEJ DO KABLI MAKITA [DTC303ZK]
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,3 - 5,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,0 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 398 x 81 x 348 mm |
| EAN: | 0197050006981 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 62 cm |
| szerokość opakowania: | 51,5 cm |
| wysokość opakowania: | 17,5 cm |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DTC303.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| cetyfikaty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DTC303.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Safety Instructions Eu3 |
