akumulatorowa gwoździarka do gwoździ 50-90mm, M18 FUEL, Milwaukee [4933471406]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933471406
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 28966 pkt. |
Akumulatorowa gwoździarka do gwoździ 50-90mm, M18 FUEL, Milwaukee [4933471406], dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizkę.
Technologia przybijania Ready to Fire skraca czas potrzebny na wbicie kolejnych gwoździ.
Urządzenie zapewnia wyjątkową moc pracy i niezwykłą wydajność nawet przy najbardziej wymagających aplikacjach oraz eliminuje konieczność częstego czyszczenia.
Gwoździarka posiada dwa tryby pracy - precyzyjne wbijanie gwoździ, oraz sekwencyjny tryb pracy. Współpracuje z gwoździami wykończeniowymi do magazynka nachylonego 30° lub 34°.
Narzędzia z serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa gwoździarka do gwoździ 50-90mm, M18 FUEL, Milwaukee [4933471406]
- wbija z łatwością gwoździe o długości 50 - 90 mm,
- najwyższa moc pozwalająca na powtarzalne wbijanie gwoździ na zadaną głębokość,
- technologia przybijania Ready to Fire skraca czas potrzebny na wbicie kolejnych gwoździ,
- urządzenie zapewnia wyjątkową moc pracy i niezwykłą wydajność nawet przy najbardziej wymagających aplikacjach oraz eliminuje konieczność częstego czyszczenia,
- gwoździarka posiada dwa biegi - precyzyjne wbijanie gwoździ, oraz sekwencyjny tryb pracy,
- beznarzędziowe, szybkie i łatwe dostosowanie głębokości wbijania gwoździ na zadaną głębokość zapewnia precyzyjną pracę,
- automatyczny wyłącznik Dry-Fire zabezpiecza urządzenie przed pracą z pustym magazynkiem,
- gwoździarka współpracuje z gwoździami wykończeniowymi do magazynka nachylonego 30° lub 34°,
- gwoździarka posiada szybki dostęp, do łatwego usuwania zacięć,
- wbudowana dioda LED oświetla miejsce pracy dla dokładniejszego wbijania gwoździ,
- narzędzia z serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- gwoździarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizkę.
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI MILWAUKEE [4933471406]
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- średnica gwoździ: 2,8 - 3,3 mm,
- długość gwoździ: 50 - 90 mm,
- kąt pochylenia magazynka: 30° - 34°,
- pojemność magazynka: 51,
- tryb pracy: pojedynczy, oraz sekwencyjny,
- poziom mocy akustycznej: 101.1 (dB(A)),
- poziom ciśnienia akustycznego: 90.1 (dB(A)),
- poziom wibracji: 5.9 (m/s²),
- waga z akumulatora: 5,1 kg.
WYPOSAŻENIE GWOŹDZIARKI MILWAUKEE [4933471406]
- walizka,
- klucz imbusowy,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | walizka, klucz imbusowy, instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość gwoździ : | 50-90 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 33 stopnie |
| średnica gwoździ: | 2,8-3,3 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 51 szt |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 101.1 dB |
| EAN: | 4058546290344 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931470498-M18FFN-M18FFN21-IN.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| M18ffn M18ffn21 In |
