akumulatorowa grzechotka 1/4", 3/8" oraz 1/4" z zamkniętą głowicą 67Nm, Li-Ion 18V Dewalt [DCF520N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF520N-XJ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9395 pkt. |
Akumulatorowy klucz zapadkowy 18V DeWalt [DCF520N-XJ] z maksymalnym momentem dokręcania 67Nm. W tej wersji dostarczany bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, całość pakowana w kartonie.
Klucz zapadkowy przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych. Może być wykorzystywany w budownictwie, w pracach instalacyjnych i remontowych, ale znakomicie również sprawdzi się w warsztacie samochodowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa grzechotka 1/4", 3/8" oraz 1/4" z zamkniętą głowicą 67Nm, Li-Ion 18V Dewalt [DCF520N-XJ]
- lekki i kompaktowy klucz zapadkowy (grzechotka) z mocnym, smukłym silnikiem zapewniający doskonałą ergonomię pracy,
- silnik bezszczotkowy pozwala na osiągniecie wysokiego momentu obrotowego 67Nm przy prędkości 0-450 obr/min.,
- grzechotka przeznaczona jest zarówno do użytku profesjonalnego jak i amatorskiego,
- kompaktowa głowica grzechotki daje możliwość dostępu do trudno dostępnych przestrzeni,
- głowica została uszczelniona aby zapewnić większą trwałość narzędzia na najbardziej wymagające warunki,
- ergonomiczna konstrukcja uchwytu daje pewny i wygodniejszy uchwyt pozwalający na dłuższy czas użytkowania,
- ma oświetlenie LED, które bardzo dobrze doświetla miejsce pracy,
- grzechotka wyposażona została w blokadę włącznika aby zabezpieczyć przed przypadkowym uruchomieniem np. w czasie transportu,
- posiada regulację prędkości, oraz kierunek, umożliwiając kontrolę i zmniejszenie ryzyka nadmiernego dokręcenia,
- klucz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATOROWEGO KLUCZA ZAPADKOWEGO [DCF520N-XJ]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- typ mocowania: kwadrat 3/8", kwadrat 1/4",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 450 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy: 67 Nm,
- waga: 1,1 kg.
WYPOSAŻENIE AKUMULATOROWEGO KLUCZA ZAPADKOWEGO DEWALT [DCF520N-XJ]
- końcówka 1/4",
- końcówka 3/8",
- szybkozłączka sześciokątna 1/4",
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-450 obr/min |
| typ mocowania : |
|
| max moment obrotowy : | 67 Nm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5054905331153 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| długość opakowania: | 42,3 cm |
| szerokość opakowania: | 7,4 cm |
| wysokość opakowania: | 7,5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
