akumulatorowa dmuchawa/odkurzacz do liści, 18V Makita [DUB187Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUB187Z
754,40zł brutto
613,33zł netto
775,67zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7544 pkt. |
Akumulatorowa dmuchawa/odkurzacz do liści 18V Makita DUB187Z, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Urządzenie ma 2 tryby pracy: jako dmuchawa i po przezbrojeniu jako odkurzacz do liści.
Dmuchawa posiada trwały i wydajny silnik bezszczotkowy BLDC, wyprodukowana została w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Wygodną pracę zapewnia dołączony do dmuchawy pas barkowy do zawieszenia dmuchawy na ramieniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa dmuchawa/odkurzacz do liści z funkcją rozdrabniania, 18V Makita [DUB187Z]:
- dmuchawa akumulatorowa z możliwością przezbrojenia na odkurzacz do liści (niezbędne elementy znajdują się na wyposażeniu standardowym),
- po przezbrojeniu na odkurzacz ma funkcję rozdrabniania liści,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowana zgodnie z Technologią XPT, dzięki czemu posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dmuchawa posiada funkcję anty-restart oraz łagodny rozruch,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą spustu włącznika,
- dźwignia pozwala na zablokowanie spustu na pożądanym poziomie mocy,
- posiada zabezpieczenie akumulatora przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem,
- przyjazna dla środowiska: o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu,
- dodatkowy uchwyt ułatwia trzymanie urządzenia zarówno przy użytkowaniu go jako dmuchawy jak i po przezbrojeniu na odkurzacz,
- dołączany w zestawie do dmuchawy pas barkowy umożliwia noszenie jej na ramieniu,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dmuchawa dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki.
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 - 13500 obr./min.,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 4,2 m³/min.,
- maksymalna prędkość wydmuchu powietrza: 64 m/s,
- maksymalne podciśnienie: 33 mbar,
- poziom mocy akustycznej: 94,32 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 81,8 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- pojemność worka na liście: 25 L,
- wymiary (D x S x W): 1168 x 164 x 416 mm,
- waga maszyny z akumulatorem (EPTA): 3,7 - 4,0 kg
- rura dmuchawy [GB00000188],
- worek na liście 25 litrów [GB00000185],
- pas barkowy [GB00000198],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,7 kg |
| na wyposażeniu: | rura dmuchawy [GB00000188], worek na liście 25 litrów [GB00000185], pas barkowy [GB00000198], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1168 x 164 x 416 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 4,2 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 230 km/h |
| max podciśnienie: | 3,3 kPa |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| natężenie hałasu: | 94,32 dB |
| objętość po zmieleniu: | 25l |
| EAN: | 088381776202 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.94 kg |
| długość opakowania: | 78.2 cm |
| szerokość opakowania: | 17.6 cm |
| wysokość opakowania: | 44 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
