Akumulatorowa dmuchawa do liści 40V max Makita [UB001GM101] 1x4,0Ah, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:UB001GM101
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 24076 pkt. |
Dmuchawa akumulatorowa do liści 40V max XGT Makita UB001GM101 w tej wersji dostarczana z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
Dmuchawa o dużej mocy z funkcją turbo, a przy tym o niskim poziomie hałasu i zerowej emisji zanieczyszczeń jest idealna do stosowania na terenach użyteczności publicznej.
Dmuchawa wykonana jest zgodnie z normą wodoszczelności IPX4, co daje jej całkowitą ochronę przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dmuchawa akumulatorowa do liści 40V max XGT Makita [UB001GM101]:
- przyjazna dla środowiska: o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu - 59 db(A) w trybie turbo uzyskanym dzięki płynniejszemu przepływowi powietrza,
- zerowa emisja zanieczyszczeń i bardzo niski poziom hałasu sprawiają, że dmuchawa jest przyjazna dla środowiska i doskonale nadaje się do stosowania na terenach użyteczności publicznej,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się za pomocą spustu włącznika,
- pożądany poziom mocy można zablokować za pomocą dźwigni,
- dmuchawa może pracować w trybie turbo zwiększającym moc urządzenia, a jednocześnie posiada ogranicznik używania trybu turbo, chroniący urządzenie przed przegrzaniem,
- siła wydmuchu w trybie tempomatu wynosi 0 - 12 N oraz 17 N w trybie turbo,
- dmuchawa została wykonana zgodnie z normą wodoszczelności IPX4, co daje jej całkowitą ochronę przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę,
- długa dysza z 3-stopniową regulacją długości poprawia wygodę użytkowania,
- ergonomicznie zaprojektowany uchwyt zapewnia najbardziej optymalny kąt pod którym dysza skierowana jest do ziemi, umożliwiając tym samym wydajniejszą pracę,
- ergonomiczny kształt obudowy ułatwia uchwyt urządzenia obiema rękami,
- kształt obudowy ułatwiający trzymanie urządzenia obiema rękami,
- otwór w dolnej części obudowy umożliwia zawieszenie dmuchawy na haku, co ułatwia jej przechowywanie,
- dmuchawa w tej wersji dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w kartonie.
Dane techniczne dmuchawy 40V max Makita [UB001GM101]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- tryb tempomatu: 0 - 20000 obr./min,
- tryb turbo: 23000 obr./min, - maksymalna prędkość przepływu powietrza:
- tryb tempomatu: 0 - 53 m/s,
- tryb turbo: 64 m/s, - maksymalne natężenie przepływu powietrza:
- tryb tempomatu: 13,5 m³/min,
- tryb turbo: 16 m³/min, - wymiary (D x S x W): 943 - 1043 x 167 x 297 mm,
- waga (EPTA): 3,1 - 3,9 kg
Wyposażenie dmuchawy 40V max Makita [UB001GM101]:
- 1 akumulator BL4040 (40 V MAX / 4,0 AH),
- ładowarka DC40RA XGT: [191E07-8],
- rura dmuchawy 85-72,
- dysza końcowa 80,
- dysza przedłużająca,
- dysza płaska,
- pasek na ramię [166094-6],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,9 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4040 (40 V MAX / 4,0 AH), ładowarka DC40RA XGT: [191E07-8], rura dmuchawy 85-72, dysza końcowa 80, dysza przedłużająca, dysza płaska, pasek na ramię [166094-6], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 943 - 1043 x 167 x 297 mm |
| max wydajność przepływu powietrza: | 16 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 230 km/h |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / nie |
| natężenie hałasu: | 59 dB |
| EAN: | 088381740944 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.8 kg |
| długość opakowania: | 65.3 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 34.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
