akumulatorowa bezszczotkowa szlifierka kątowa 125mm CCG18-125BL/18V Select FEIN [71200262000]
-
Producent:
-
Kod producenta:71200262000
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22860 pkt. |
Szlifierka kątowa, akumulatorowa CCG18-125BL/18V Select FEIN [71200262000] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce
Znakomita szlifierka kątowa posiada elektroniczną regulację prędkości, łagodny rozruch, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem, elektroniczną ochronę przed przeciążeniem oraz hamulec.
Szlifierka pracując na akumulatorach FEIN HighPower ma o 30% wyższą sprawność w porównaniu do szlifierek z silnikami uniwersalnymi o mocy 1100 W,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA CCG18-125BL/18V Select FEIN [71200262000]:
- znakomita szlifierka kątowa posiada w łagodny rozruch, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem, elektroniczną ochronę przed przeciążeniem oraz hamulec. Zapewnia to kompleksową ochronę użytkownika,
- jej smukły uchwyt, kompaktowa budowa i niewielki, dobrze wyważony ciężar zapewniają wygodną i komfortową pracę,
- szlifierka kątowa wyposażona jest w bezstopniową, elektroniczną regulację obrotów, dzięki którym może być stosowana do wielu materiałów ściernych,
- wyposażona w najnowszej generacji bezszczotkowy silnik prądu stałego dużej mocy,
- silnik posiada innowacyjne, dodatkowe żebra chłodzące do optymalnej redukcji ciepła,
- szlifierka pracująca na akumulatorach FEIN HighPower ma o 30% wyższą sprawność w porównaniu do szlifierek z silnikami uniwersalnymi o mocy 1100 W,
- wysokoprądowe ogniwa akumulatorów FEIN HighPower o stałym wysokim prądzie wyjściowym i wyższym o 75% natężeniu niż w zwykłych akumulatorach litowo-jonowych,
- silnik szlifierki CCG18-25BL/18 jest niezależnie ułożyskowany i wyposażony w cztery dodatkowe amortyzatory drgań które zapewniają niski poziom drgań podczas pracy,
- dla większej ochrony przed pyłem układ elektroniczny silnika został, oddzielnie umieszczony w strefie uchwytu,
- ma beznarzędziowo przestawianą osłonę tarczy, a nakrętka szybkomocująca umożliwiają szybką wymianę tarczy,
- wbudowana lampa LED rozświetla obszar pracy,
- dostarczana w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce ze stabilnego tworzywa sztucznego.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ CCG18-125BL/18V Select FEIN [71200262000]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Litowo-jonowy / litowo-jonowy HighPower,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2500-8500 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- trzpień mocujący z gwintem: M14,
- waga (EPTA): 1,95 kg.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ CCG18-125BL/18V Select FEIN [71200262000]:
- rękojeść boczna,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- walizka
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,95 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna, beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2500-8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 4014586888460 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
