akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V DeWALT [DCG405NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG405NT-XJ
Promocja trwa do 28.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7390 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm, 18 V firmy DeWalt [DCG405NT-XJ] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce systemowej TStak.
Szlifierka DCG405NT-QW - to bardzo wydajna i trwała szlifierka do profesjonalnych zastosowań, wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy o obrotach 9000 obr/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 18 V DEWALT DCG405NT-XJ:
- akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm do ciecia i szlifowania,
- zasilana akumulatorami Li-Ion 18 V,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- włącznik suwakowy z blokadą,
- elektroniczny hamulec - szybko zatrzymuje tarczę po zwolnieniu włącznika,
- sprzęgło elektroniczne zmniejsza odrzut w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- antypoślizgowa dwukomponentowa osłona pozwala na pewny chwyt i zapewnia większy komfort pracy,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- 2-pozycyjne mocowanie uchwytu bocznego zapewnia większą wygodę i kontrolę w czasie pracy,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w mocny kufer transportowy.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DCG405:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- trzpień mocujący z gwintem: M14,
- wymiary: 310 mm,
- waga (EPTA): 1,75 kg.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DEWALT DCG405NT-XJ:
- rękojeść boczna,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- kufer transportowy TStak [DWST83345-1].
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,75 kg |
| na wyposażeniu: | 2-pozycyjna rękojeść boczna, beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy, klucz do tarcz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 310 mm |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048665541 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.38 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
