akumulatorowa, bezszczotkowa pilarka szablowa, 12 V Li-lon, 2 x 2,0Ah, DeWalt [DCS312D2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS312D2-QW
974,40zł brutto
792,20zł netto
1162,79zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9744 pkt. |
Akumulatorowa, bezszczotkowa piła bagnetowa Li-Ion 12V firmy DeWALT model DCS312D2-QW, wyposażona w 2 akumulatory 12 V o pojemności 2,0 Ah i ładowarkę.
Ergonomiczna, nowoczesna piła bagnetowa pozwalająca na cięcie różnorodnych materiałów nawet w miejscach o utrudnionym dostępie. Piła wyposażona jest we włącznik spustowy z regulacja obrotów poprawiający panowanie nad narzędziem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa, bezszczotkowa piła szablasta DCS312D2-QW
- kompaktowa pilarka szablowa umożliwiająca cięcie nawet w trudno dostępnych miejscach,
- łatwe operowanie narzędziem oraz poprawiony balans dzięki centralnemu umiejscowieniu silnika,
- wyposażona w niezawodny silnik bezszczotkowy,
- oświetlenie LED poprawiające widoczność w czasie pracy,
- włącznik spustowy z regulacją obrotów,
- mocowanie brzeszczotu za pomocą dźwigni umożliwia szybką i beznarzędziową jego wymianę,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką.
parametry techniczne piły bagnetowej DCS312D2-QW:
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- napięcie akumulatorów: 12 V,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0-2800 obr/min,
- długość skoku brzeszczotu: 16 mm,
- zdolność cięcia w rurze: 40 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 90 mm,
- zdolność cięcia w PCV: 90 mm,
- wymiary: 308 x 122 x 68 mm,
- waga: 1,38 kg,
WYPOSAŻENIE PIŁY BAGNETOWEJ DCS312D2-QW:
- 2 x akumulator 2,0Ah,
- ładowarka,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,38 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 2,0Ah, ładowarka, instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 308 x 122 x 68 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2800 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 16 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 90 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 40 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 90 mm |
| EAN: | 5035048732694 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XR 10,8V / 12V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.00 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
