akumulator 40V max XGT, 8,0Ah, Li-Ion, BL4080H, Makita [1913S3-7]
-
Producent:
-
Kod producenta:1913S3-7
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21096 pkt. |
Oryginalny akumulator o napięciu 40V o pojemności 8,0Ah w technologii Li-Ion, BL4080H, MAKITA 1913S3-7, z wbudowanym wskaźnikiem naładowania. Specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wysoką wytrzymałość w użytkowaniu z nowymi narzędziami akumulatorowymi serii 40V max XGT.
Pojemność 8,0Ah zapewnia długi czas pracy, jest dedykowany dla narzędzi często używanych do ciągłej pracy. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pracy w których pojawiają się woda i kurz.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulator 40V max XGT, 8,0Ah, Li-Ion, BL4080H, Makita [1913S3-7]:
- nowy akumulator o pojemności 8,0Ah zapewniającej długi czas pracy,
- dzięki nowym ogniwom akumulator ten charakteryzuje się wyższą mocą wyjściową niż akumulator BL4080F,
- ma większą moc wyjściową niż akumulator BL4080F i wolniej się nagrzewa - pozwala to na intensywniejsze użytkowanie akumulatora przez dłuższy czas,
- specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wysoką wytrzymałość w użytkowaniu z nowymi narzędziami akumulatorowymi serii XGT 40V max,
- doskonale sprawdzi się w przypadku narzędzi o wysokim poborze mocy,
- akumulator został zaprojektowany tak, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe, takie jak woda i kurz,
- charakteryzuje się solidną konstrukcją, jest pyłoszczelny i odporny na zachlapanie,
- ma bardzo dobre zabezpieczenie styków przed zwarciem - ścianka ochronna znajdująca się między stykami zabezpiecza je przed wodą i pyłem,
- wysoka wytrzymałość szyn - trwałe szyny akumulatora bezpiecznie i pewnie utrzymują go w narzędziu, zostały zaprojektowane do pracy z urządzeniami o wysokiej mocy,
- posiada specjalnie zaprojektowaną budowę pochłaniającą wstrząsy:
- wytrzymała obudowa zewnętrzna oraz uchwyt mocujący ogniwo wewnątrz obudowy akumulatora,
- przestrzeń stworzona do pochłaniania wstrząsów, - wyposażony jest w 4 - stopniowy wskaźnik naładowania baterii z przyciskiem kontrolnym,
- przy zastosowaniu szybkiej ładowarki czas ładowania wynosi ok. 76 minut (ładowanie do 80% w 60 minut),
- konstrukcja śrubowa pozwala na łatwy demontaż do recyklingu
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA BL4080H, MAKITA [1913S3-7]:
- typ akumulatora: Li-Ion,
- napięcie akumulatora: 40V max XGT,
- pojemność: 8,0 Ah,
- pojemność energetyczna: 288 Wh,
- wymiary (D x S x W): 152 x 85 x 94 mm,
- waga: 1,8 kg,
- gwarancja: 3 lata po zarejestrowaniu w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie Makita.pl
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/BL4080H.pdf
Karta bezpieczeństwa: https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/Lithium-Ion%20Battery%20Safety%20Information.pdf
Podsumowanie testu akumulatora: https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/Lithium-Ion%20Battery%20Test%20Summary.pdf
Zasady bezpieczeństwa: https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 8.0 Ah |
| waga kg: | 1,8 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| akumulator z elektroniką: | tak |
| EAN: | 197050367471 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.9 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
