akumulator 18V Li-Ion 9,0Ah Makita BL1890B [1915H4-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:1915H4-0
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10055 pkt. |
Oryginalny akumulator 18V o pojemności 9,0Ah, BL1890B Makita 1915H4-0, z wbudowanym wskaźnikiem naładowania.
Akumulator BL1890B należy do najnowszej serii akumulatorów wykonanych w technologii litowo-jonowej, posiada dużą pojemność - 162 Wh zapewniającą nawet do 50% dłuższy czas pracy niż akumulator BL1860B o pojemności 6,0Ah. Wielostykowe terminale zmniejszające opór elektryczny przy przekazywaniu energii, zwiększają stabilność połączenia podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
AKUMULATOR 18V LI-ION O POJEMNOŚCI 9,0AH MAKITA BL1890B [1915H4-0]:
- nowy akumulator o pojemności 9,0Ah zapewniającej dłuższy czas pracy,
- duża pojemność 162 Wh zapewniająca nawet do 50% dłuższy czas pracy niż akumulator BL1860B o pojemności 6,0Ah,
- doskonale sprawdzi się podczas prac wykonywanych przy pomocy najbardziej wymagających narzędzi budowlanych oraz ogrodowych,
- posiada wskaźnik naładowania,
- akumulatory litowo-jonowe Makita mają wbudowane chipy pamięci rejestrujące historię pracy/użytkowania,
- informacja przesyłana jest do ładowarki podczas procesu ładowania, która analizuje jego stan i dobiera optymalną metodę ładowania, co wydłuża żywotność akumulatora,
- akumulatory litowo-jonowe nie posiadają efektu pamięci, amortyzują wibracje i można je długo przechowywać,
- akumulator BL1890B nie jest kompatybilny z narzędziami akumulatorowymi Makita: DSP600, DSP601, DSS611, DRC200, DRC300
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA MAKITA BL1890B [1915H4-0]:
- typ akumulatora: Li-Ion,
- napięcie akumulatora: 18V,
- pojemność: 9,0 Ah,
- pojemność energetyczna: 162 Wh,
- wymiary (D x S x W): 136 x 76 x 79 mm,
- waga: 0,97 kg,
- gwarancja: 2 lata po zarejestrowaniu w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie Makita.pl
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 9.0 Ah |
| waga kg: | 0,97 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| akumulator z elektroniką: | tak |
| EAN: | 197050367358 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 0.97 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
