akumulator 18V Li-Ion 3,0Ah BL1830B Makita [197599-5]
-
Producent:
-
Kod producenta:197599-5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3949 pkt. |
Oryginalny akumulator 18V LXT o pojemności 3,0Ah, BL1830B MAKITA 197599-5, z wbudowanym wskaźnikiem naładowania, zapakowany w kartonie.
Akumulator BL1830B należy do najnowszej serii akumulatorów wyprodukowanych w technologii litowo-jonowej, które są około 40% lżejsze od dotychczasowych akumulatorów. Posiada wielostykowe terminale zmniejszające opór elektryczny przy przekazywaniu energii, co zwiększa stabilność połączenia podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOR 18V LI-ION 3,0AH, BL1830B, MAKITA [197599-5]:
- akumulator o pojemności 3,0 Ah, wyprodukowany w technologii litowo-jonowej,
- wyposażony we wskaźnik naładowania,
- kompatybilny z narzędziami Makita 18V LXT,
- czas ładowania wynosi w przybliżeniu 24 minuty przy użyciu szybkiej ładowarki,
- akumulator zapakowany jest w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA 18V BL1830B, MAKITA [197599-5]:
- napięcie: 18V LXT,
- pojemność akumulatora: 3,0 Ah,
- pojemność energetyczna: 54 Wh,
- technologia: Li-Ion,
- wymiary (D x S x W): 113 x 75 x 62 mm,
- waga: 0,64 kg
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/BL1830B.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/BL1830B.pdf
Karta bezpieczeństwa akumulatorów Li-Ion:
https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/Lithium-Ion%20Battery%20Safety%20Information.pdf
Podsumowanie testu akumulatorow Li-Ion:
https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/Lithium-Ion%20Battery%20Test%20Summary.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga kg: | 0,64 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| opakowanie: | karton |
| akumulator z elektroniką: | tak |
| EAN: | 088381464055 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.65 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
