akumulator 14,4V Li-Ion 2,5Ah do BCL20IB, BCL40IB, Bahco [BCL1B03IB]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL1B03IB
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5609 pkt. |
Akumulator 14,4V Bahco [BCL1B03IB] do użytku w sekatorach akumulatorowych BCL20IB i wiązarkach BCL40IB.
Akumulator wykonany w technologii Li-Ion, o pojemności 2,5 Ah.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulator 14,4V Li-Ion Bahco [BCL1B03IB]:
- do stosowania w sekatorach akumulatorowych BCL20IB i wiązarkach BCL40IB,
- wykonany w technologii Li-Ion,
- o pojemności 36 Wh wystarczającej na 2 - 8 godzin pracy w zależności od zastosowania,
- czas ładowania akumulatora wynosi 1,5 godziny z ładowarką BCL1C4IB,
- dostarczany bez ładowarki.
PARAMETRY AKUMULATORA 14,4V Li-Ion Bahco [BCL1B03IB]:
- pojemność akumulatora: 2,5 Ah,
- napięcie: 14,4V,
- czas ładowania: 1,5 h,
- waga: 0,23 kg,
- technologia: Li-Ion.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 14,4 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| waga kg: | 0,23 kg |
| system Bluetooth: | nie |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| akumulator z elektroniką: | nie |
| EAN: | 7314150450978 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
