Podwójna ładowarka do akumulatorów BCL1B03IB Bahco [BCL1C4IB]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL1C4IB
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3258 pkt. |
Podwójna ładowarka do akumulatorów BCL1B03IB Bahco [BCL1C4IB] wyposażona w dwa przyłącza.
Ładowarka przeznaczona jest do ładowania akumulatorów BCL1B03IB. Czas ładowania jednego akumulatora wynosi 1,5 h, czas ładowania dwóch akumulatorów to 3 h.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Podwójna ładowarka do akumulatorów BCL1B03IB Bahco [BCL1C4IB]:
- ładowarka do akumulatorów BCL1B03IB wyposażona w 2 przyłącza,
- ładuje 2 akumulatory w ciągu około 3 godzin, 1,5 godziny na 1 akumulator,
- dostarczana z 4 adapterami/przejściówkami do różnego rodzaju gniazdek.
Parametry techniczne ładowarki Bahco [BCL1C4IB]:
- czas ładowania 2 akumulatorów: 3 godziny,
- czas ładowania 1 akumulatora: 1,5 godziny,
- napięcie wejściowe AC: 240 V,
- napięcie wyjściowe DC: 16,8 V,
- prąd ładowania: 1,42 A,
- wymiary (D x S x W): 96 x 52 x 44 mm,
- waga: 175 g
| maksymalny prąd ładowania : | 1,42 A |
| waga kg: | 0,175 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 14,4 V |
| przeznaczone do narzędzia: | BCL1B03IB |
| EAN: | 7314150450961 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.178 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
