akumulatorowa młotowiertarka SDS+ z podkuwaniem 18V Makita [DHR202Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DHR202Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6684 pkt. |
Akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 18V Makita DHR202Z posiada możliwość pracy w 3 trybach: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i kucie. W tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Młotowiertarka została wyposażona w dodatkowy uchwyt i ogranicznik głębokości oraz diodę LED podświetlającą miejsce pracy.
AKMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA SDS+ 18V MAKITA DHR202Z:
- młotowiertarka o szerokim zastosowaniu oferuje 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona w przesuwny uchwyt ułatwiający wymianę narzędzia typu SDS+,
- młotowiertarka posiada opcję wyboru 40 pozycji ustawienia dłuta,
- przestawianie dłuta do wybranej pozycji odbywa się beznarzędziowo,
- wyposażona została w ogranicznik głębokości,
- posiada diodę LED doświetlającą miejsce pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18V / 1,3Ah),
- w tej wersji młotowiertarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, dostarczane w kartonie.
DANE TECHNICZNE MŁOTOWIERTARKI MAKITA DHR202Z:
-
napięcie zasilania: 18 V,
-
typ akumulatorów: Li-Ion,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
-
prędkość obr. na biegu jałowym: 0 - 1200 obr./min,
-
częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 4000 /min,
-
maks. średnica wiercenia w stali: 13 mm,
-
maks. średnica wiercenia w drewnie: 26 mm,
-
maks. średnica wiercenia w betonie: 20 mm,
-
energia udaru (EPTA): 1,9 J,
-
uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS,
-
wymiary (długość całkowita): 358 mm,
-
waga (EPTA): 3,2 - 4,0 kg
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI MAKITA DHR202Z:
- opakowanie: karton,
- ogranicznik głębokości: 324219-0,
- dodatkowy uchwyt,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 1,9 J |
| waga kg: | 3,2 kg |
| na wyposażeniu: | ogranicznik głębokości: 324219-0, dodatkowy uchwyt, |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 20 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł 358 mm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381658119 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | nie |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.38 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
