adapter SDS-max/SDS+ Alpen [0099600021100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0099600021100
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2861 pkt. |
Adapter 996000211 firmy Alpen umożliwia korzystanie z osprzętu z uchwytem SDS-Plus na urządzeniach z uchwytem SDS-Max.
Adapter pozwala np. zamontować wiertła z uchwytem SDS+ w młotach obrotowo-udarowych z uchwytem SDS-max.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Adapter z SDS-max na SDS+ Alpen [996000211]
Adapter Alpen [996000211] umożliwia korzystanie z osprzętu z uchwytem SDS-Plus na urządzeniach z uchwytem SDS-Max. Adapter pozwala np. zamontować wiertła z uchwytem SDS+ w młotach obrotowo-udarowych z uchwytem SDS-max.
Adapter szczególnie jest przydatny w przypadku potrzeby wywiercenia niewielkiej średnicy otworu nie mając przy sobie młotowiertarki SDS+, a mając wiertło z tym mocowaniem.
Nie zalecamy w przypadku wiercenia dużej ilości otworów stosowania tego adaptera - stosuj wtedy wiertła z uchwytem SDS-max.
| typ mocowania : | SDS+ |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 9002740624851 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.556 kg |
| długość opakowania: | 4.52 cm |
| szerokość opakowania: | 4.52 cm |
| wysokość opakowania: | 29.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
