adapter magnetyczny Impaktor z pierścieniem przytrzymującym do końcówek 1/4", 897/4 IMP, Wera [05057675001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057675001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 861 pkt. |
Profesjonalny uchwyt/adapter magnetyczny Impaktor do końcówek 1/4" typ 897/4 IMP Wera [05057675001], o długości 75mm, z pierścieniem przytrzymującym i pierścieniem magnetycznym zapewniającym pewne przytrzymywanie wkrętów.
Uchwyt magnetyczny do bitów 897/4 IMP jest bardzo wytrzymały, nadaje się do pracy z mocnymi wiertarkami udarowymi.
Uchwyt Impaktor z pierścieniem przytrzymującym i magnesem do bitów 1/4", 897/4 IMP, Wera [05057675001]
- uchwyt nadaje się do bitów z gniazdem sześciokątnym 1/4",
- adapter Impaktor zapewnia pochłanianie maksymalnych obciążeń szczytowych,
- wyjątkowy efekt skrętu dzięki podwójnej sprężynie,
- z magnesem pierścieniowym do łatwego trzymania nawet dużych i ciężkich śrub, dzięki czemu możliwe jest szybkie i niezawodne osadzenie wkrętu
- idealny do pracy nad głową
- magnes można odsunąć i wyłączyć, jeśli specyfika wykonywanej pracy wyklucza wykorzystanie siły magnetycznej przy montażu, np. podczas prac przy elementach metalowych, magnes można odciągnąć ze strefy wkręcania i w ten sposób go „wyłączyć”,
- przenosi wyjątkowo wysokie momenty obrotowe, przez co jest bardzo wytrzymały, nadaje się do pracy z mocnymi wiertarkami udarowymi,
- przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowań przemysłowych, np. na zrobotyzowanych stanowiskach montażowych.
Parametry techniczne uchwytu Impaktor 897/4 IMP Wera [05057675001]:
- uchwyt: sześciokąt 1/4",
- długość: 75mm,
- waga: 53g
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 4013288157805 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.053 kg |
| długość opakowania: | 7.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
