adapter magnetyczny do końcówek 1/4" Rapidator, 75mm, Wera [05052503001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05052503001
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 937 pkt. |
profesjonalny uchwyt/adapter magnetyczny do końcówek 1/4" firmy WERA typ Rapidator 052503001, o długości 75mm, pozwala na szybką wymianę końcówki jedną reką dzięki obrotowej tulei.
wyposażony w silny magnes zapewniający przytrzymywanie nawet dużych i ciężkich wkrętów.
polecamy wysokiej klasy końcówki i akcesoria do wkręcania firm BAHCO, KOKEN i WERA
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.adapter Rapidator typ 052503, to jeden z najlepszych adapterów magnetycznych na rynku. Bardzo trwały, przeznaczony do prac pod dużym obciążeniem.
mocowanie końcówek odbywa się poprzez wciśnięcie jej w uchwyt, po umieszczeniu w uchwycie automatycznie zostaje ona zablokowana, przy pracy nie podelga końcówka żadnym wibracjom. Wymiana/wyjęcie końcówki następuje poprzez przesunięcie pierścienia blokującego do przodu. Można to łatwo zrobić jedna ręką nie używając do tego innych narzędzi.
niezależnie obracająca się tuleja umożliwia przytrzymywanie uchwytu oraz precyzyjne prowadzenie w trakcie wkręcania. Tuleja ta posiada wbudowany magnes o dużej mocy co pozwala na pewne przytrzymywanie nawet dużych wkrętów. Ułatwia to szybkie ustawienie wkręta w odpowiedniej pozycji.
długość całkowita adaptera 052503001 - 75mm; waga: 40,6g
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 4013288098016 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| długość opakowania: | 7.5 cm |
| szerokość opakowania: | 1.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
