adapter magnetyczny do końcówek 1/4" 152mm [05053458001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05053458001
Stan magazynowy: 12
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 618 pkt. |
adapter [053458] z magnesem do mocowania końcówek z uchwytem sześciokątnym 1/4" firmy WERA do zastosowań profesjonalnych.
Adapter ten pozwala na szybką wymiane końcówek i jednocześnie zapewnia optymalne osadzenie narzędzia w uchwycie, dodatkowo dzięki silnemu magnesowi przytrzymuje przy końcówce śrubę/wkręt, ktory chcemy wkręcić. Korpus adaptera wykonany ze stali nierdzewnej, długość całkowita 152mm - pozwala to dotrzeć do miejsc o trudnym dostępie (sprawdż również adaptery WERA o innych długościach i innych typów).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
adapter WERA typ 053458 wykonany według norm DIN 3126-F 6,3 ISO 1173.
średnica całkowita 10,5mm; waga 39,6g.
polecamy pełną gamę końcówek i nasadek do każdego typu śrub firm BAHCO, IRIMO, KOKEN i WERA.
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 4013288036728 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.053 kg |
| długość opakowania: | 15.2 cm |
| szerokość opakowania: | 1.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
