adapter magnetyczny do końcówek 1/4" Rapidator, 50mm, Wera [05052500001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05052500001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 811 pkt. |
Profesjonalny uchwyt/adapter magnetyczny do końcówek 1/4" firmy WERA typ Rapidator 05052500001, o długości 50mm.
Pozwala na szybką wymianę końcówki jedną ręką dzięki obrotowej tulei.
Wyposażony w silny magnes zapewniający przytrzymywanie nawet dużych wkrętów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.adapter magnetyczny do końcówek 1/4" Rapidator, długości 50mm, Wera [05052500001]:
- to jeden z najlepszych adapterów magnetycznych na rynku, bardzo trwały, przeznaczony do prac pod dużym obciążeniem,
- mocowanie końcówek odbywa się poprzez wciśnięcie jej w uchwyt, a po umieszczeniu w uchwycie automatycznie zostaje ona zablokowana, a przy pracy końcówka nie podlega żadnym wibracjom,
- wymiana/wyjęcie końcówki następuje poprzez przesunięcie pierścienia blokującego do przodu. Można to łatwo zrobić jedna ręką nie używając do tego innych narzędzi,
- niezależnie obracająca się tuleja umożliwia przytrzymywanie uchwytu oraz precyzyjne prowadzenie w trakcie wkręcania,
- adapter posiada wbudowany magnes o dużej mocy co pozwala na pewne przytrzymywanie nawet dużych wkrętów. Ułatwia to szybkie ustawienie wkręta w odpowiedniej pozycji.
parametry adaptera magnetycznego z uchwytem Rapidator, Wera [05052500001]:
- typ mocowania: sześciokąt 1/4",
- typ uchwytu: Rapidator,
- długość całkowita: 50 mm,
- waga: 26 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | bez opakowania |
| przeznaczone do narzędzia: | wiertarko-wkrętarka |
| EAN: | 4013288095619 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.026 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 1.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
