adapter magnetyczny do końcówek 1/4" 300mm, 899/4/1 S Wera [05160981001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05160981001
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 750 pkt. |
Adapter magnetyczny z uchwytem sześciokątnym 1/4" do mocowania końcówek firmy WERA model 05160981001 o długości 300mm.
Adapter pozwala na szybką wymianę końcówek a dzięki silnemu magnesowi pewnie przytrzymuje śrubę/wkręt. Korpus adaptera wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewnia ochronę antykorozyjną.
adapter magnetyczny do bitów 1/4" 300mm, Wera [05160981001]
- uchwyt uniwersalny do grotów sześciokątnych 1/4" wg normy DIN ISO 1173-C 6,3
- korpus ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką odporność na korozję
- wyjątkowo silny pierścień przytrzymujący gwarantuje pewne osadzenie grotów w uchwycie
- mocny magnes niezawodnie przytrzymuje groty
- chwyt sześciokątny 1/4" do wkrętarek, wg normy DIN ISO 1173-F 6,3
- długość całkowita 300mm
- waga 102g
| długość całkowita: | 300 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 4013288105325 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.102 kg |
| długość opakowania: | 35.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
