adapter magnetyczny 60mm do końcówek 1/4" Stanley [1-68-732] 5 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:1-68-732
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 600 pkt. |
Zestaw 5 szt. uchwytów / adapterów magnetycznych do końcówek 1/4" o długości 60 mm, Stanley 1-68-732, zapakowanych w praktycznym pudełku z tworzywa.
Uchwyt magnetyczny pozwala na szybką wymianę końcówek i jednocześnie zapewnia optymalne osadzenie narzędzia w uchwycie.
Dodatkowo dzięki magnesowi przytrzymuje przy końcówce wkręcaną śrubę lub wkręt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw 5 szt. uchwytów magnetycznych do końcówek 1/4" Stanley [1-68-732]:
- adapter magnetyczny do końcówek sześciokątnych 1/4",
- wykonany z wysokiej jakości materiałów o dużej wytrzymałości,
- mocna końcówka magnetyczna umożliwia pewny chwyt,
- nadaje się do użytku ze wszystkimi standardowymi końcówkami wkrętakowymi,
- zestaw 5 szt. adapterów zapakowany jest w pudełku z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU UCHWYTÓW MAGNETYCZNYCH DO KOŃCÓWEK 1/4" STANLEY [1-68-732]:
- mocowanie: sześciokąt 1/4",
- długość adaptera: 60 mm,
- liczba uchwytów w opakowaniu: 5 szt.
| na wyposażeniu: | 5 szt. uchwytów magnetycznych do końcówek 1/4", pudełko z tworzywa |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 3253561687327 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.149 kg |
| długość opakowania: | 9.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.4 cm |
| wysokość opakowania: | 2.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
