Adapter izolowany, T-rękojeść, 3/8", z grzechotką, Wera [05005122001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05005122001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2921 pkt. |
Adapter izolowany z rękojeścią poprzeczną i funkcją grzechotki, do kluczy nasadowych 3/8", 410 i VDE B RA, WERA [05005122001]
Ergonomiczny kształt rękojeści gwarantuje pewny chwyt i wygodę podczas przykręcania i odkręcania.
Adapter spełnia normę IEC 60900, został przetestowany pod napięciem 10 000 V i służy do pracy do 1000 V.
Jest kompatybilny z kluczami nasadowymi Wera Zyklop VDE.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Adapter izolowany z rękojeścią poprzeczną i funkcją grzechotki, do kluczy nasadowych 3/8", 410 i VDE B RA, WERA [05005122001]
- mechanizm grzechotki zintegrowany z rękojeścią umożliwia szybką i wydajną pracę nawet przy ograniczonej przestrzeni,
- specjalnie ukształtowane wgłębienia w tulei obrotowej pozwalają na precyzyjne dozowanie siły palcami, dzięki temu mechanizm działa skutecznie nawet przy niewielkim oporze śruby,
- łatwo dostępny przełącznik umożliwia szybką zmianę kierunku pracy,
- ergonomiczny kształt rękojeści poprzecznej idealnie dopasowuje się do dłoni, zapewniając pewny chwyt i ułatwiając dokręcanie i odkręcanie,
- narzędzie zostało przetestowane zgodnie z normą IEC 60900 pod napięciem 10 000 V,
- jest przeznaczony do pracy pod napięciem do 1000 V,
- kompatybilny z trzpieniowymi kluczami nasadowymi 3/8" VDE oraz kluczami z serii Wera Zyklop VDE: 8740, 8760, 8767, 8790,
- powlekana rękojeść chroni powierzchnie robocze przed przypadkowymi uszkodzeniami i zarysowaniami,
PARAMETRY TECHNICZNE ADAPTERA VDE WERA [05005122001]
- mocowanie: kwadrat 3/8",
- długość trzpienia: 130 mm,
- długość rękojeści: 49 mm,
- szerokość rękojeści: 99 mm,
- waga: 233 g,
| długość całkowita: | 179 mm |
| waga: | 233 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| długość części roboczej: | 130 mm |
| EAN: | 4013288234117 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.25 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
