adapter do sekatorów wysięgnikowych P34-37 i P34-27A-F, Bahco [ASP-ATP]
-
Producent:
-
Kod producenta:ASP-ATP
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1582 pkt. |
Adapter do sekatorów wysięgnikowych BAHCO [ASP-ATP], umożliwiający umocowanie sekatora P34-37, P134 i P34-27A-F do tyczki teleskopowej ATP-110-210.
Długość adaptera wynosi 160 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Adapter do sekatorów wysięgnikowych Bahco [ASP-ATP]:
- opatentowany system szybkiego dopasowania do tyczek sekatorów Bahco P34-37, P134 i P34-27A-F z tyczką teleskopową ATP-110-210,
- z łatwym w użyciu, szybkim mocowaniem,
- regulowany zacisk pasuje do tyczki o średnicy 25 mm (1 cal),
- śruba ze stali nierdzewnej.
Parametry techniczne adaptera do sekatorów Bahco [ASP-ATP]:
- długość: 160 mm,
- waga: 100 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 100 g |
| średnica mocowania: | 25 mm |
| EAN: | 7311518337384 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.115 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
