5szt wierteł do drewna, mocowanie 1/4", IMPULZOR, ALPEN [0057500005100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0057500005100
Stan magazynowy: 13
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1636 pkt. |
Komplet 5szt wierteł do drewna, mocowanie 1/4", IMPULZOR ALPEN [0057500005100] zapakowanych w trwałej kasecie z wytrzymałego tworzywa.
Wiertła z mocowaniem 1/4" przeznaczone są do zakrętarek udarowych, ale mogą być również stosowane w tradycyjnych wiertarkach.
Specjalnie hartowane, wytrzymują moment obrotowy do 400 Nm.
Wiertła przeznaczone są do precyzyjnego wiercenia w drewnie i materiałach drewnopochodnych.
Zestaw zawiera wiertła o średnicach: 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 5szt wierteł do drewna, mocowanie 1/4", IMPULZOR, ALPEN [0057500005100]
- dzięki mocowaniu na sześciokąt 1/4" wiertła można zamontować w zakrętarkach udarowych,
- pasują również do klasycznych uchwytów wiertarskich,
- wiertła zostały poddane specjalnemu procesowi hartowania, dzięki czemu wytrzymują wysokie momenty obrotowe (do 400 Nm),
- wiertła przeznaczone są do precyzyjnego wiercenia w drewnie i materiałach drewnopochodnych,
- szpic prowadzący umożliwia precyzyjne wiercenie w wybranym punkcie,
- posiadają certyfikat PGM, potwierdzający wysoką jakość i trwałość wiertła,
SKŁAD ZESTAWU WIERTEŁ DO DREWNA, IMPULZOR, ALPEN [0057500005100]
- wiertło o średnicy 3.0 mm z mocowaniem 1/4'', długość całkowita 74 mm, długość części roboczej 33 mm,
- wiertło o średnicy 4.0 mm z mocowaniem 1/4'', długość całkowita 88 mm, długość części roboczej 43 mm,
- wiertło o średnicy 5.0 mm z mocowaniem 1/4'', długość całkowita 100 mm, długość części roboczej 69 mm,
- wiertło o średnicy 6.0 mm z mocowaniem 1/4'', długość całkowita 107 mm, długość części roboczej 57 mm,
- wiertło o średnicy 8.0 mm z mocowaniem 1/4'', długość całkowita 117 mm, długość części roboczej 75 mm,
- kaseta z tworzywa sztucznego,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| waga kg: | 0.078 kg |
| na wyposażeniu: | wiertła o średnicach: 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| rodzaj ostrza: | 2-krawędziowe |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 9002741666270 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.01 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
