5szt. wierteł 3w1 do metalu, rozmiary M4-M10, DEWALT [DT50060-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT50060-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1898 pkt. |
Zestaw 5szt. wierteł 3w1 do metalu, rozmiary M4-M10, DEWALT [DT50060-QZ] dostarczany w blistrze.
Wiertła 3w1 umożliwiają jednoczesne wiercenie, gwintowanie i pogłębianie otworów.
Sześciokątne mocowanie 1/4" przystosowane jest do pracy z wkrętarkami udarowymi, a specjalnie zaprojektowana końcówka wiertła szybko penetruje materiał, minimalizując ryzyko rys.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 5szt. wierteł 3w1 do metalu, rozmiary M4-M10, DEWALT [DT50060-QZ]
- konstrukcja wiertła 3w1 umożliwia jednoczesne wiercenie, gwintowanie i pogłębianie otworu,
- mocowanie na sześciokąt 1/4" zostało zaprojektowane z myślą o wkrętarkach udarowych,
- trzpień Impact Ready maksymalizuje odporność na wstrząsy i zwiększa wytrzymałość wiertła,
- końcówka wiertła Speed Tip szybko penetruje, co minimalizuje ryzyko ślizgania się po materiale,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTEŁ DO METALU DEWALT [DT50060-QZ]
- 5 sztuk wierteł do metalu o średnicy: M4 / M5 / M6 / M8 / M10,
- mocowanie: sześciokąt 1/4",
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| średnica wiertła: | M4, M5, M6, M8, M10 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 5054905286149 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| długość opakowania: | 14.7 cm |
| szerokość opakowania: | 7.3 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
