zestaw 5 szt. wierteł do betonu zbrojonego SDS+, FORCE X, Alpen [0087500005100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0087500005100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6004 pkt. |
Zestaw wierteł Alpen 0087500005100, składający się z 5 szt. wierteł SDS+ FORCE X do betonu zbrojonego o średnicach: 10, 12, 14, 16, 20 mm i długości 450 mm, zapakowanych w plastikowym etui.
Wiertła SDS+ z ostrzem krzyżowym FORCE X posiadają 4 krawędzie tnące, dzięki którym znakomicie radzi sobie przy wierceniu w betonie zbrojonym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 5 szt. wierteł do betonu zbrojonego SDS+ serii FORCE X, Alpen [0087500005100]:
- wiertła widiowe SDS+ z ostrzem krzyżowym, wyprodukowane z najwyższej jakości stali z hut austriackich,
- wierzchołek wykonany z wysokiej jakości węglika spiekanego z 4 ostrzami skrawającymi oraz progresywny kształt spirali pozwala na uzyskanie precyzyjnego otworu o żądanej średnicy,
- specjalny kształt spirali umożliwia szybkie odprowadzanie urobku, dzięki czemu wiercenie zajmuje mniej czasu,
- końcówka widiowa wykonana z wysokiej jakości węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- wiertło z serii FORCE X posiada 4 krawędzie tnące, dzięki którym znakomicie radzi sobie przy wierceniu w betonie zbrojonym,
- posiada wskaźnik głębokości wiercenia pod kołek, łatwo można ocenić głębokość otworu,
- specjalna konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy,
- wiertła przeznaczone są do młotowiertarek wszystkich producentów z uchwytem mocującym SDS+,
- zestaw wierteł zapakowany jest w futerale z tworzywa.
Skład zestawu wierteł do betonu Alpen [0087500005100]:
- 5 szt. wierteł o długości całkowitej 450 mm, długości roboczej 400 mm o średnicach: 10 / 12 / 14 / 16 / 20 mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica wiertła: | 10, 12, 14, 16, 20 mm |
| długość całkowita wiertła: | 450 mm |
| długość części roboczej: | 400 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002741307807 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 1.645 kg |
| długość opakowania: | 3.70 cm |
| szerokość opakowania: | 3.70 cm |
| wysokość opakowania: | 45.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
