38szt. narzędzi rowerowych, nitownica, Bicycle Set 3A, Wera [05004188001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004188001
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5980 pkt. |
38szt. narzędzi rowerowych, nitownica, Bicycle Set 3A, Wera [05004188001]
Praktyczny zestaw narzędziowy WERA składający się z:
- 7 końcówek nasadowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- 22 końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- grzechotki Zyklop Mini 1,
- rękojeści,
- uchwytu 100 mm,
- adaptera do nasadek,
- magnetycznego uchwytu Rapidaptor,
- haków i nitownicy do łańcucha,
- łyżek do opon,
- dwóch etui oraz zestawu rzepów,
Całość zapakowana w kompaktowe, zamykane na zamek etui z dodatkowym organizerem, umożliwiającym wygodny dostęp do narzędzi i ich bezpieczne przechowywanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 38szt. narzędzi rowerowych, z nitownicą do łańcuchów, Bicycle Set 3A, Wera [05004188001]
- kompaktowy zestaw narzędzi składający się z 38 elementów, przechowywany w poręcznym etui – idealny do napraw i konserwacji rowerów zarówno w warsztacie, jak i w terenie,
- zielone elementy blokujące zapewniają bezpieczne przechowywanie narzędzi,
- mniejsze etui z miękkiego materiału umożliwia wygodne przenoszenie pojedynczych narzędzi,
- nitownica i hak do łańcucha z wymiennym sworzniem umożliwiają otwieranie i zamykanie ogniw łańcucha. Narzędzie kompatybilne z łańcuchami od 1 do 12 rzędowych,
- zestaw zawiera narzędzia pasujące do najpopularniejszych typów śrub, stosowanych w rowerach szosowych, górskich oraz elektrycznych,
- w komplecie znajdują się dwie dźwignie do opon, wyposażone w dodatkowe funkcje,
- wytrzymałe, lekkie etui tekstylne o kompaktowych wymiarach, chroniące delikatne powierzchnie,
SKŁAD ZESTAWU NARZĘDZI ROWEROWYCH, BICYCLE SET 3A, WERA [05004188001]
- 7 szt. końcówek nasadowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 23 mm w rozmiarach: 5.5, 6, 8, 9, 10, 13, 15,
- 22 szt. końcówek do wkrętarki z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 25 mm:
- philips: 1xPH1 / 1xPH2,
- torx: 1xT10 / 1xT15 / 1xT20 / 1xT25 / 1xT27 / 1xT30,
- płaski: 1x SL0.5x4 / 1x SL0.6x4.5,
- sześciokątny: 1xH2 / 1xH2.5 / 1xH3 / 1xH4 / 1xH5 / 1xH6, 1xH8,
- sześciokątny z główką: 1xH2.5 / 1xH3 / 1xH4 / 1xH5 / 1xH6, - hak do łańcucha,
- nitownica do łańcucha,
- łyżka do opon z uchwytem do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- łyżka do opon z wykrętakiem wentyli Presta,
- adapter do nasadek 1/4",
- magnetyczny uchwyt z mechanizmem szybkomocującym Rapidaptor do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- uchwyt ze stali nierdzewnej o długości 100mm do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- rękojeść do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- grzechotka 8001 A Zyklop Mini 1 do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- etui narzędziowe 9481, 203 x 85 mm,
- etui zamykane na zamek błyskawiczny 9480, 90 x 135 mm,
- zestaw rzepów 120 x 50 mm,
| waga: | 750 g |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288234933 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.75 kg |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 10.5 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
