3-poziomowa skrzynia narzędziowa 18", CANTILEVER, FATMAX, Stanley [FMST1-71219]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMST1-71219
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2001 pkt. |
3-poziomowa skrzynia narzędziowa 18", CANTILEVER, FATMAX, Stanley [FMST1-71219]
Skrzynia narzędziowa wyposażona jest w dwie ruchome, wewnętrzne tace ułatwiające organizację i dostęp do drobnych narzędzi.
Klasa szczelności IP53 zapewnia ochronę zawartości nawet w trudnych warunkach pogodowych.
Pokrywa z rowkiem umożliwia stabilne przytrzymanie obrabianego materiału, np. rurki.
Mocny, profilowany uchwyt ułatwia przenoszenie, a solidne, odporne na korozję klamry gwarantują trwałość zamknięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.3-poziomowa skrzynia narzędziowa 18", CANTILEVER, FATMAX, Stanley [FMST1-71219]
- wyposażona została w dwie ruchome, wewnętrzne tace ułatwiające przechowywanie i dostęp do mniejszych narzędzi ręcznych,
- narzędzia są bezpiecznie przechowywane w skrzyni nawet podczas złych warunków pogodowych dzięki klasie szczelności IP 53,
- rowek w pokrywie umożliwia przytrzymanie obrabianego materiału (np. przecinanej rurki),
- mocny, profilowany uchwyt zapewnia wygodę i łatwość w transporcie,
- skrzynia posiada mocne, odporne na rdzę klamry zamykające,
- istnieje możliwość zamknięcia skrzyni na kłódkę (kłódki nie ma w zestawie),
- skrzynia dostarczana jest bez wyposażenia widocznego na zdjęciach,
PARAMETRY TECHNICZNE SKRZYNI NARZĘDZIOWEJ STANLEY [FMST1-71219]
- dopuszczalne obciążenie skrzyni: 25 kg,
- pojemność skrzyni: 12.5 litra,
- wymiary: 450 mm x 230 mm x 300 mm,
| EAN: | 3253561712197 |
| system opakowań: | STANLEY |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.4 kg |
| długość opakowania: | 45 cm |
| szerokość opakowania: | 23 cm |
| wysokość opakowania: | 30 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
