3-biegowa akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4" 18V Li-Ion 2x2,0Ah Stanley FATMAX V20 [SFMCF820D2K-QW] serii V20
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCF820D2K-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7583 pkt. |
Profesjonalna 3-biegowa zakrętarka udarowa 18V Li-Ion Stanley FATMAX V20 [SFMCF820D2K-QW] z mocowaniem narzędzi 1/4".
W tej wersji wyposażona w 2 akumulatory o pojemności 2,0Ah i ładowarkę, całość pakowana w walizce.
Bezszczotkowy silnik o dużej mocy wyjściowej z momentem obrotowym do 190Nm zapewnia gotowość do nawet najcięższych prac montażowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa, 3-biegowa zakrętarka udarowa 1/4" 18V Stanley FATMAX V20 [SFMCF820D2K-QW]:
- praktyczna, akumulatorowa zakrętarka 18V to część nowego systemu bezprzewodowego STANLEY FATMAX V20,
- bezszczotkowy silnik o dużej mocy wyjściowej z momentem obrotowym do 190 Nm zapewnia gotowość do nawet najcięższych prac montażowych,
- silnik bezszczotkowy dzięki mniejszemu tarciu ma mniejsze straty energii - może dłużej pracować na jednym naładowaniu akumulatora i cechuje się znacznie dłuższą żywotnością,
- bardzo zwarta kompaktowa budowa pozwala swobodnie pracować nią nawet w miejscach o ograniczonym dostępie,
- 3-biegowa regulacja prędkości obrotowej pozwala precyzyjnie dobrać właściwe parametry do wykonywanej pracy,
- pierścień świetlny z trzema diodami LED zapewnia zawsze bardzo dobrą widoczność pola pracy.
- akumulator 2.0Ah zapewnia długi czas pracy na jednym naładowaniu i jest kompatybilny z innymi elektronarzędziami serii STANLEY FATMAX V20,
- sześciokątny uchwyt bitowy 1/4" (6,35 mm) umożliwia szybkie mocowanie końcówek,
- na zakrętarkę SFCMF820 firma Stanley daje 3 lata gwarancji dla profesjonalistów,
- w tej wersji z 2 akumulatorami 2,0Ah i ładowarką, zapakowana w kufer TSTAK.
DANE TECHNICZNE zakrętarki udarowej Stanley FATMAX V20 SFMCF820:
- Napięcie zasilania 18 V
- Typ akumulatorów Li-ion
- Prędkość obrotowa na 1 biegu jałowym: 0 - 1300 obr./min
- Prędkość obrotowa na 2 biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min
- Prędkość obrotowa na 3 biegu jałowym: 0 - 2900 obr./min
- Częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3800 obr./min
- Maksymalny moment obrotowy: 190 Nm
- Uchwyt narzędzia sześciokątny 1/4"
- Wymiary: 134 x 225 mm
- Waga 1,33 kg
W skład zestawu Stanley FATMAX V20 [SFMCF820D2K-QW] wchodzą:
- 1 x klucz udarowy SFMCF820;
- 2 x akumulator Stanley FATMAX V20 2,0Ah SFMCB202,
- 1 x ładowarka uniwersalna SFMCB14
- 1 x walizka
- instrukcja obsługi
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,34 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x klucz udarowy SFMCF820; 2 x akumulator Stanley FATMAX V20 2,0Ah SFMCB202, 1 x ładowarka uniwersalna SFMCB14 1 x walizka instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3800 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1700 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-3400 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3800 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2900 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2600 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2900 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 190 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048724002 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| masa z opakowaniem: | 11.019 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
