zszywki galwanizowane, 35x5,6mm, 3000 szt. DeWalt [DSTSX35Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DSTSX35Z
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 572 pkt. |
Zszywki galwanizowane firmy DeWalt [DSTSX35Z] o wymiarach (wys. x szer.) 35 x 5,6mm, pakowane po 3000 szt. w kartonie.
Wysokiej jakości galwanizowane zszywki do łączenia drewna.
Przeznaczone do współpracy ze zszywaczami DPSSX38, DCN681, DCN682, DPSB2IN1, oraz zszywacze innych producentów które obsługują zszywki o szerokości 5,6mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywki do zszywaczy, galwanizowane, wymiar 35x5,6mm, firmy DeWalt [DSTSX35Z]:
- wysokiej jakości galwanizowane zszywki do łączenia drewna,
- wykonane z płaskiego drutu, do stosowania w budownictwie i przemyśle.
- przeznaczone do współpracy ze zszywaczami wszystkich producentów które obsługują zszywki o szerokości 5,6mm,
- dedykowane do urządzeń firmy DeWalt: DPSSX38, DCN681, DCN682, DPSB2IN1,
Parametry techniczne zszywek DeWalt [DSTSX35Z]:
- szerokość: 5,6 mm,
- długość nogi: 35 mm,
- ilość zszywek w opakowaniu: 3000 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3000 szt. |
| długość zszywki: |
|
| szerokość zszywki: | 5,6 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5902013951544 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.81 kg |
| długość opakowania: | 13.70 cm |
| szerokość opakowania: | 11.60 cm |
| wysokość opakowania: | 4.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
