zszywka stalowa G 8mm Stanley [1-TRA705-5T]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-TRA705-5T
Stan magazynowy: 29
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 315 pkt. |
Zszywki stalowe, galwanizowane typ G 8mm Stanley [1-TRA705-5T] przeznaczone do lekkich prac montażowych, pakowane po 5000szt. w pudełku z tworzywa.
Zszywki [1-TRA705-5T] mogą być stosowane we wszystkich dostępnych na rynku zszywaczach typu G (4/11/140).
Zszywka [1-TRA705-5T] o wymiarach: szerokość 10,6mm, wysokość 8mm, grubość zszywki 0,75mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywki stalowe G 8mm Stanley [1-TRA705-5T]:
- zszywki wykonane z wytrzymałej i trwalej, odpornej na rdzewienie, powlekanej stali,
- do stosowania w zszywaczach elektrycznych, ręcznych i młotkowych typu G (specyfikacja: typ G 4/11/140),
- przeznaczone do lekkich prac, takich jak montaż np. tkanin, folii metalowych, siatek i ogrodzeń drucianych, listew drewnianych,
- zszywki umieszczone są w trwałym, wielokrotnie zamykanym opakowaniu.
Parametry zszywek stalowych G 8mm Stanley [1-TRA705-5T]:
- wysokość: 8 mm,
- szerokość: 10,6 mm,
- grubość zszywki: 0,75 mm,
- ilość zszywek w opakowaniu: 5000 szt.,
- waga: 0,68 kg
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5000 szt. |
| długość zszywki: | 8 mm |
| szerokość zszywki: | 10,6 mm |
| grubość zszywki: | 0,75 mm |
| typ zszywki: | G |
| opakowanie: | pudełko plastikowe |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 3253561058264 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 8 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
