zestaw zasilający: 2 akumulatory 5,0Ah BL1850B + ładowarka DC18RC, 18V LXT, Makita [1914J6-4]
-
Producent:
-
Kod producenta:1914J6-4
818,99zł brutto
665,85zł netto
1157,09zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8190 pkt. |
zestaw zasilający: 2 akumulatory BL1850B + ładowarka DC18RC, Makita [1914J6-4], pakowany w kartonie.
Akumulator BL1850B o pojemności 5,0Ah, przeznaczony jest do zasilania wszystkich maszyn serii LXT 18V.
Ładowarka DC18RC zapewnia szybkie i pewne ładowanie akumulatorów Li-Ion w zakresie 14.4-18 V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw zasilający: 2 akumulatory 5,0Ah BL1850B + ładowarka DC18RC, 18V LXT, Makita [1914J6-4]
AKUMULATOR 18V LI-ION O POJEMNOŚCI 5,0AH MAKITA BL1850B [632F15-1]
- akumulatory litowo-jonowe Makita mają wbudowane chipy pamięci rejestrujące historię pracy/użytkowania,
- informacja przesyłana jest do ładowarki podczas procesu ładowania, która analizuje jego stan i dobiera optymalną metodę ładowania, co wydłuża żywotność akumulatora,
- akumulatory litowo-jonowe nie posiadają efektu pamięci, amortyzują wibracje i można je długo przechowywać,
- zestaw zasilający dostarczany jest w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATORA MAKITA BL1860B [632F15-1]
- typ akumulatora: Li-Ion,
- napięcie akumulatora: 18 V,
- pojemność: 5,0 Ah,
- czas ładowania ładowarką [DC18RC]: 45 min,
SZYBKA ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LXT 14,4-18V, DC18RC MAKITA [195584-2]
- szybka ładowarka do akumulatorów LXT o napięciu 14,4V i 18V,
- wyposażona w wentylator chłodzący akumulator, co pozwala na szybsze ładowanie,
- zakończenie ładowania sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym,
- czas ładowania wynosi od 15 do 55 minut w zależności od pojemności akumulatora,
PARAMETRY TECHNICZNE ŁADOWARKI DC18RC MAKITA [195584-2]
- napięcie akumulatorów: 14,4V - 18V LXT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prąd ładowania akumulatorów: 9 A,
-
czas ładowania akumulatorów:
- pojemność 1,3 Ah: 15 minut,
- pojemność 1,5 Ah: 22 minut,
- pojemność 2,0 Ah: 24 minut,
- pojemność 3,0 Ah: 22 minut,
- pojemność 4,0 Ah: 36 minut,
- pojemność 5,0 Ah: 45 minut,
- pojemność 6,0 Ah: 55 minut, - długość przewodu zasilającego: 2 m,
- wymiary (D x S x W): 156 x 190 x 84 mm,
- waga: 0,75 kg,
WYPOSAŻENIE ZESTAWU ZASILAJĄCEGO MAKITA [1914J6-4]
| maksymalny prąd ładowania : | 9 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga kg: | 2.5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory LXT (18V / 5.0 Ah) [632F15-1], szybka ładowarka [DC18RC], |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 18 V |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 197050352583 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.5 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 17.5 cm |
| wysokość opakowania: | 13.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
