zestaw wierteł do metalu HSS-Co Grip z uchwytem zeszlifowanym KP 19, rozmiary od 1,0-10,0mm, 19 szt [0065600119100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0065600119100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4446 pkt. |
Komplet 19 szt. profesjonalnych wierteł HSS-COBALT KP 19 firmy ALPEN [656001191] dostarczany w praktycznej metalowej kasecie.
Od rozmiaru 4,0mm wiertła posiadają zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim.
Wiertła dzięki wysokiej stabilności podczas pracy polecane do wiercenia wiertarkami akumulatorowymi lub elektrycznymi ręcznymi.
Wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej z 5% domieszką kobaltu.
Szczególnie polecamy wiertła do wiercenia w stalach nierdzewnych, kwasoodpornych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 19 szt. kobaltowych wierteł do metalu HSS-COBALT KP 19 Alpen [656001191]:
- wiertła HSS-Cobalt przeznaczone jest do wiercenia w metalu o rozciągliwości powyżej 800N/mm², szczególnie polecamy je do wiercenia w stalach wysokostopowych, stali łożyskowej, stalach walcowanych na zimno/gorąco. Świetnie sprawdzają się przy wierceniu w stali nierdzewnej,
- od rozmiaru 4,0mm wiertła posiadają zeszlifowany, 3 płaszczyznowy uchwyt zapobiegający "ślizganiu" się wiertła w uchwycie wiertarskim,
- dzięki specjalnemu procesowi szlifowania wiercą szybko i podczas pracy nie wymagają dużego nacisku,
- przeznaczone są do wiercenia otworów o większej głębokości (do 3 x d, d= średnica wiertła) dzięki specjalnemu kształtowi rowka wiercącego,
- wiertła HSS-Co firmy Alpen wykonane są zgodnie z normą DIN338, z wysokiej jakości stali z 5% domieszką kobaltu,
- wierzchołek ostrzony pod kątem 130°, dzięki specjalnemu ostrzeniu wierzchołka (splint point - od rozmiaru 2,0mm) nie ma potrzeby punktowania - można wygodnie rozpocząć wiercenie w dowolnym punkcie.
Zestaw wierteł do metalu HSS-COBALT KP 19 Alpen [656001191] zawiera:
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 1,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 1,5 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 2,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 2,5 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 3,0 mm,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 4,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 4,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 5,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 5,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 6,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 6,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 7,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 7,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 8,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 8,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 9,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 9,5 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem,
- wiertło HSS-Cobalt o średnicy 10,0 mm z zeszlifowanym 3 płaszczyznowym uchwytem.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 19 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741303298 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.540 kg |
| długość opakowania: | 11.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 17.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
