zestaw serwisowy narzędzi rowerowych 16szt. z kluczem dynamometrycznym 2,5-25Nm i nasadkami 1/4", Bicycle Set Torque 1, 2go Wera [05004180001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004180001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13591 pkt. |
Profesjonalny zestaw narzędzi serwisowych do rowerów z kluczem dynamometrycznym i nasadkami, Bicycle Set Torque 1 Wera [05004180001], do najbardziej popularnych połączeń śrubowych występujących w rowerach górskich, szosowych i elektrycznych. Zapakowany w mocne etui.
Klucz dynamometryczny 2,5-25Nm do dokręcania w prawo, z grzechotką z 45 zębami, ze słyszalnym i wyczuwalnym mechanizmem wyzwalanym po osiągnięciu zadanego momentu obrotowego.
Klucze nasadowe mogą być używane do montażu ręcznego i maszynowego (za wyjątkiem maszyn udarowych) co poszerza zakres zastosowań zestawu. Mają funkcję przytrzymywania śruby, szczególnie przydatną w wąskich przestrzeniach, gdzie nie ma możliwości przytrzymania śruby ręką.
Wysoka jakość wykonania, małe rozmiary i niewielka waga zestawu umożliwia stosowanie narzędzi zarówno w terenie jak i w profesjonalnym warsztacie.
zestaw serwisowy narzędzi rowerowych z kluczem dynamometrycznym 2,5-25Nm Bicycle Set Torque 1 Wera 05004180001
- 16-częściowy zestaw narzędzi przeznaczony do połączeń śrubowych w rowerach wraz z kluczem dynamometrycznym umożliwiającym kontrolę momentu obrotowego w zakresie 2,5-25Nm w niepowtarzalnym wzornictwie firmy Wera
- klucz dynamometryczny do dokręcania w prawo, z grzechotką z 45 zębami, ze słyszalnym i wyczuwalnym mechanizmem wyzwalanym po osiągnięciu zadanego momentu obrotowego
- łatwe ustawienie i zabezpieczenie wartości domyślnej, wyraźny odczyt na skali głównej i precyzyjnej
- klucz dynamometryczny zapewnia wyjątkowo dużą oszczędność miejsca, uzupełniony o akcesoria odpowiednie dla danego zakresu momentu obrotowego i przystosowany do najbardziej popularnych połączeń śrubowych występujących w rowerach górskich, szosowych i elektrycznych
- końcówki i nasadki z systemem oznaczenia kolorystycznego kluczy według ich wielkości „Take it easy“ ułatwiającym i przyspieszającym odnajdywanie właściwego narzędzia
- nasadki z funkcją przytrzymywania zapewniają wyjątkowo wygodną pracę bez ryzyka wypadnięcia śruby lub wkrętu z narzędzia, szczególnie przydatne w wąskich przestrzeniach, gdzie nie ma możliwości przytrzymania śruby ręką
- nasadki posiadają rowek i radełkowanie ułatwiające pokręcanie palcami, przeznaczone są do montażu ręcznego i maszynowego (za wyjątkiem maszyn udarowych)
- nasadki posiadają wszystkie zalety technologii Wera, takie jak dokładność pasowania, odporność na zużycie i doskonałe właściwości minimalizujące bicie promieniowe
- bardzo wytrzymałe wykonanie i wysoka dokładność do ±4% zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07
- małe rozmiary i niewielka waga zestawu zapewniają dużą mobilność
- zestaw narzędzi zapakowany jest w solidne, zabezpieczające delikatne powierzchnie etui tekstylne, kompatybilne z systemem Wera 2go
Zestaw naprawczy do rowerów Bicycle Set Torque 1 Wera 05004180001 zawiera:
- klucz dynamometryczny Click-Torque A 5
- mocowanie narzędzi: 1/4"
- zakres pracy: 2,5-25 Nm
- regulacja momentu co 0,10 Nm
- długość klucza: 290 mm
- szerokość głowicy: 25 mm
- maksymalna wysokość głowicy z czopem mocującym: 11,5 mm
- 7 nasadek 1/4“ z końcówką imbusową sześciokątną [8740 A HF]
- 1 x 3 x 28 mm
- 1 x 4 x 28 mm
- 1 x 5 x 28 mm
- 1 x 5 x 100 mm
- 1 x 6 x 28 mm
- 1 x 6 x 100 mm
- 1 x 8 x 28 mm
- 4 nasadki 1/4“ sześciokątne ZYKLOP [8790 HMA]
- 1 x 10 x 23 mm
- 1 x 13 x 23 mm
- 1 x 14 x 23 mm
- 1 x 15 x 23 mm
- 4 nasadki 1/4“ z końcówką TORX® [8767 A HF]
- 1 x TX 10 x 28 mm
- 1 x TX 20 x 28 mm
- 1 x TX 25 x 28 mm
- 1 x TX 30 x 28 mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 16 szt. |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| opakowanie: | etui |
| rodzaj nasadki: |
|
| przełącznik kierunku: | tak |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 2,5-25 Nm |
| typ głowicy: | stała |
| pamięć: | nie |
| eksport danych: | nie |
| EAN: | 4013288207685 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.180 kg |
| długość opakowania: | 33.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
