zestaw narzędzi rowerowych 12szt. z grzechotką Zyklop Mini 1, przedłużką i bitami, Bicycle Set 1 Wera [05004170001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05004170001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2274 pkt. |
Profesjonalny zestaw narzędzi do naprawy rowerów Bicycle Set 1 Wera [05004170001], przeznaczony do najbardziej popularnych połączeń śrubowych występujących w rowerach górskich, szosowych i elektrycznych. Zapakowany w mocne etui.
Zestaw naprawczy do rowerów zawiera klucz z grzechotką Zyklop Mini 1, przedłużkę i końcówki imbusowe Hex-Plus, TORX i Philips.
Grzechotka 1/4" w wersji mini o długości zaledwie 87mm, sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i wąskich przestrzeniach.
Małe rozmiary i niewielka waga zestawu zapewniają dużą mobilność, jest to idealny zestaw narzędzi do zabrania na wycieczki rowerowe.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw narzędzi wkrętakowych do rowerów Bicycle Set 1 Wera [05004170001]
- 12-częściowy zestaw narzędzi przeznaczony do połączeń śrubowych w rowerach wraz z grzechotką Zyklop Mini 1, przedłużką i bitami 1/4", w niepowtarzalnym wzornictwie firmy Wera
- praktyczny zestaw naprawczy do najbardziej popularnych połączeń śrubowych występujących w rowerach górskich, szosowych i elektrycznych
- grzechotka 1/4" w wersji mini o długości zaledwie 87mm, sprawdza się w trudno dostępnych miejscach i wąskich przestrzeniach
- mechanizm grzechotkowy z drobną podziałką z 60 zębami i kątem pracy 6o umożliwia precyzyjną pracę,
- grzechotka wytrzymuje obciążenie co najmniej do 65Nm,
- posiada przełącznik zmiany kierunku pracy prawo/lewo
- można z tą grzechotka stosować różne końcówki (bity) 1/4"
- obrotowy pierścień w grzechotce pozwala na szybkie dokręcanie a użycie rękojeści jest konieczne dopiero w końcowej fazie dokręcania, co znacznie usprawnia pracę
- dzięki małym rozmiarom i niewielkiej wadze tego zestawu można go łatwo przechowywać i jest wygodny w tranposrcie, jest to idealny zestaw naprawczy do zabrania na wycieczki rowerowe
- zestaw narzędzi zapakowany jest w solidne etui tekstylne
Zestaw naprawczy do rowerów Bicycle Set 1 Wera [05004170001] zawiera:
- klucz Zyklop Mini 1 z grzechotką na sześciokąt 1/4" o długości 87mm [8001 A]
- uchwyt uniwersalny do grotów sześciokątnych 1/4" o długości 100mm, z korpusem ze stali nierdzewnej, pierścieniem przytrzymującym i silnym magnesem gwarantujący pewne przytrzymanie grotu w uchwycie [899/4/1]
- 10 szt. końcówek 1/4" do śrub:
- 1 x Philips, PH 2 x 25 mm
- 1 x TORX, TX 10 x 25 mm
- 1 x TORX, TX 25 x 25 mm
- 1 x Hex-Plus 2 x 25 mm
- 1 x Hex-Plus 2.5 x 25 mm
- 1 x Hex-Plus 3 x 25 mm
- 1 x Hex-Plus 4 x 25 mm
- 1 x Hex-Plus 5 x 25 mm
- 1 x Hex-Plus 6 x 25 mm
- 1 x Hex-Plus 8 x 25 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 12 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288207623 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.260 kg |
| długość opakowania: | 13.5 cm |
| szerokość opakowania: | 9.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
