Zestaw naprawczy przewodu ograniczającego do robota koszącego RM350D, Makita [1913N4-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:1913N4-0
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1044 pkt. |
Zestaw naprawczy przewodu ograniczającego do robota koszącego RM350D, Makita [1913N4-0] zawiera:
- 5 m przewód,
- 6 złączek do przewodów,
- 10 kołków,
Zestaw naprawczy przewodu ograniczającego do robota koszącego RM350D, Makita [1913N4-0]
- zestaw do naprawy uszkodzonych przewodów ograniczających robota koszącego [RM350D] zawiera:
- 5 m przewód,
- 6 złączek do przewodów,
- 10 kołków,
| na wyposażeniu: | - 5 m przewód, - 6 złączek do przewodów, - 10 kołków, |
| długość żyłki: | 5 m |
| przeznaczone do narzędzia: | RM350D |
| EAN: | 197050352002 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
