zestaw do ostrzenia łańcuchów pił łańcuchowych 4,0mm 3/8" Bahco [168-COMBI-4.0]
-
Producent:
-
Kod producenta:168-COMBI-4.0
| Średnia ocena: | 2 4.5000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 369 pkt. |
Zestaw pilników okrągłych i pilnika płaskiego wraz z rękojeścią firmy Bahco [168-COMBI-4,0] do ostrzenia łańcuchów w piłach łańcuchowych elektrycznych i spalinowych.
Pilniki firmy Bahco wykonane są z wysokiej jakości stali o wysokiej twardości, pilniki okrągłe służą do ostrzenia ogniw łańcucha, pilnik plaski do wyrównania po ostrzeniu i stępienia ograniczników. Wygodna dwukomponentowa rękojeść z serii ERGO.
Pilnik okrągły o średnicy 4,0mm - do stosowania z łańcuchami o podziałce 3/8".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw do ostrzenia łańcuchów pił łańcuchowych 4,0mm 3/8" Bahco [168-COMBI-4.0]:
- pilniki o średnicy 4,0mm - do ostrzenia z łańcuchów o podziałce 3/8",
- pilnik płaski przeznaczony do usuwania zadziorów z łańcucha,
parametry zestawu Bahco [168-COMBI-4.0]:
- pilniki okrągłe mają długość 200mm,
- pilnik płaski ma długość 150mm,
- waga zestawu: 150g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| długość ostrza: | 150 mm |
| długość całkowita: |
|
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518209667 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| średnica pilnika: | 4,0 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
Zobacz produkty podobne
-
Dobry zestaw do ostrzenia łańcuchów. Dla każdego, zarówno dla amatora jak i profesjonalisty.
-
Bardzo fajny zestaw do ostrzenia łańcuchów w piłach łańcuchowych elektrycznych i spalinowych.
