zestaw 8 szt. wierteł do betonu SDS+, Alpen KIT-8 [0080704100100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0080704100100
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1885 pkt. |
Zestaw 8 szt. profesjonalnych wierteł do betonu z mocowaniem SDS+ firmy Alpen KIT-8 [807041001]. Komplet pakowany jest w trwałym, odpornym na pękanie pudełku z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Komplet składa się z 8 szt. najpopularniejszych rozmiarów wierteł z serii F4 FORTE z opatentowanym 4 stopniowym profilem rowka odprowadzającego urobek.
Wiertła SDS+ firmy Alpen cechują się dużą wytrzymałością, szybkim odprowadzaniem urobku podczas pracy i niskimi wibracajmi. Posiadają certyfikat PGM (który posiada tylko kilka fabryk produkujących wiertła, www.pgm-online.org) gwarantujący precyzję wykonanego otworu i symetryczność wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 8szt wierteł do betonu SDS+ firmy Alpen KIT-8 [807041001]:
- wiertłami SDS+ firmy ALPEN możesz wiercić w betonie, skalach, cegle, bloczkach itp... ,
- opatentowany 4 stopniowy profil rowka odprowadzającego urobek,
- świetnie skonfigurowane rozmiary wierteł przydatne do wyposażenia każdej brygady remontowej,
- wiertła z mocowaniem SDS+ współpracują z młotowiertarki wszystkich producentów, które posiadają systemem mocowania SDS+ .
Zestaw wierteł do betonu KIT-8 Alpen składa się z:
- wiertło 5, 6 i 8 mm o długości całkowitej 110mm (robocza 50mm);
- wiertła 6, 8, 10 i 12mm o długości całkowitej 160mm (robocza 100mm);
- wiertło 8mm o długości całkowitej 210mm (robocza 150mm).
Komplet pakowany jest w trwałym, odpornym na pękanie pudełku z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wiertła SDS+ firmy Alpen cechują się dużą wytrzymałością, szybkim odprowadzaniem urobku podczas pracy i niskimi wibracajmi. Posiadają certyfikat PGM (który posiada tylko kilka fabryk produkujących wiertła, www.pgm-online.org) gwarantujący precyzję wykonanego otworu i symetryczność wiercenia.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 8 szt. |
| typ mocowania : | SDS+ |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 9002740273677 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do betonu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.956 kg |
| długość opakowania: | 19.00 cm |
| szerokość opakowania: | 2.80 cm |
| wysokość opakowania: | 20.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
